موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی محیط زیست

a/134181 :کد

طبق گزارش؛

گرد و غبار در شش استان کشور

  چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ — ۲۱:۱۳
تعداد بازدید : ۲۲۳   
 تحلیل ایران -گرد و غبار در شش استان کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید در برخی نقاط کشور از وقوع احتمالی پدیده گرد وغباردر استان‌های یزد،سمنان، کرمان،خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان وبلوچستان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران،احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی و داده‌های هواشناسی، امروز برای برخی نقاط استان‌های واقع در جنوب غرب و زاگرس مرکزی ابرناکی، رگبار و رعد و برق پراکنده و وزش باد، گاهی گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.


وی افزود: امروز وزش باد شدید موقتی در شرق سمنان، شمال یزد، برخی نقاط استان‌های کرمان، خراسان رضوی ،خراسان جنوبی و شمال سیستان بلوچستان پیش‌بینی می‌شود که در برخی مناطق با گرد و خاک همراه است. مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: روزهای پنجشنبه و جمعه در غالب نقاط کشور آسمان صاف پیش‌بینی می‌شود.وظیفه در مورد شرایط جوی تهران طی روزهای آینده اظهار کرد: وضعیت آسمان تهران فردا (۲۷ مهرماه)، صاف، گاهی همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۲۱ و ۱۲ سانتیگراد خواهد بود همچنین در روز جمعه (۲۸ مهرماه)، صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۲۳ و ۱۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :