موضوعات ‌مرتبط: سیاسی شورای شهر

a/134349 :کد

سخنگوی شورای شهر؛

واکنش شورای شهر تهران به ممنوع‌التصویری نجفی

  یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ — ۲۰:۵۱
تعداد بازدید : ۱۹۲   
 تحلیل ایران -واکنش شورای شهر تهران به ممنوع‌التصویری نجفی

سخنگوی شورای شهر تهران، ری و تجریش در واکنش به ممنوع‌التصویری علی نجفی شهردار تهران اظهار کرد:انتظار ما ازسازمان صداوسیما این است که به مانندسال‌های گذشته رویکردحمایتی خودرا ازمدیریتی شهری تداوم بخشد.

 به گزارش تحلیل ایران به نقل از ایسنا، علی اعطا ظهر امروز در نشست خبری در پاسخ به ممنوع‌التصویری شهردار تهران گفت: دو مطلب در این خصوص وجود دارد. اینکه رییس شورا در جلسه اخیر توضیح روشنی دادند و اعلام کردند که انتظار داریم صداوسیما به مانند 14 سال گذشته که رویکرد حمایتی از مدیریت شهری داشته این روال تداوم داشته باشد.

 
وی با بیان اینکه ما به جمع‌بندی قطعی در مورد ممنوع‌التصویری نجفی نرسیده‌ایم، گفت: چرا که اخبار پوشش داده می‌شوند اما آنطور که باید پوشش نمی‌دهند و انتظار ما بیشتر است.سخنگوی شورای شهر تهران افزود: ارزیابی ما اینگونه نیست که ممنوع‌التصویری صورت گرفته و انتظار داریم این حمایت‌ها تداوم داشته باشد و در ادامه از رییس صدا و سیما کسب اطلاعات می‌شود.اعطا همچنین از دیدار اعضای شورای شهر تهران با رییس جمهور خبر داد و گفت: ما درخواست دیدار با سران سه قوه را داشتیم که دیدار با لاریجانی انجام شد و به زودی با رییس جمهور دیدار خواهیم داشت.سخنگوی شورای شهر تهران در مورد دیدار اعضا با مقام معظم رهبری نیز گفت: درخواست دیدار با رهبری را ارائه کرده و منتظر تعیین وقت هستیم.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :