موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/134504 :کد

طبق گزارش؛

شهرآورد ۸۵، زنده پخش می‌شود

  چهارشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۶ — ۲۲:۲۳
تعداد بازدید : ۱۳۰   
 تحلیل ایران -شهرآورد ۸۵، زنده پخش می‌شود

رئیس شورای ورزش صدا و سیما با اشاره به بازی شهرآورد، گفت: این شهرآورد نیز همچون بازی های قبلی به‌ صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می شود.

 به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط‌عمومی رسانه ملی، علی اصغرپورمحمدی درپاسخ به برخی شایعات مبنی بر پخش نشدن بازی روز پنج‌شنبه تیم‌های استقلال و پرسپولیس تاکید کرد: سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی با وجود همه مشکلاتی که دارد هیچ‌گاه به علایق مخاطبان بی‌‌توجهی نمی‌کند و سعی خواهد کرد آنچه در توان دارد انجام دهد و این بازی هم مثل شهرآورد‌های گذشته، زنده برای علاقه مندان پخش خواهد شد.

 

واحد مرکزی خبر نوشت: مدیر شبکه سه سیما در پاسخ به سوالی مبنی بر  اینکه" آیا مشکلات در خصوص حق پخش فوتبال برطرف شده است؟" گفت: همواره در این زمینه حرف‌ها و نظرات گوناگونی وجود داشته است اما با تعاملی درست و منطقی به تفاهم رسیده‌ایم و این بار نیز همین مسیر را طی خواهیم کرد تا به نقطه مشترک برسیم. دکتر پورمحمدی تاکید کرد: حق پخش تلویزیونی و مسائل آن باید از مجرای نهادهای قانون گذاری حل و فصل شود. رئیس شورای ورزش صداوسیما، رسانه ملی و مسئولان ورزش را همواره در کنار هم، همدل و همراه توصیف و تصریح کرد: هیچگاه اجازه نخواهیم داد برخی اختلاف نظرها در روش انجام کار که همیشگی و طبیعی است به اصل کار و موضوع مهم ورزش و علاقه مندی‌های جامعه لطمه وارد کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :