موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/134781 :کد

ترامپ آیینه تمام نمای سیاستمداران آمریکا از نیکسون تا اوباما

ناصر محمدي

  جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ — ۰۰:۲۶
تعداد بازدید : ۸۷۱   
 تحلیل ایران -ترامپ آیینه تمام نمای سیاستمداران آمریکا از نیکسون تا اوباما

بسیاری می پندارند که ترامپ رئیس جمهوری آمریکا فردی دیوانه است ولی با توجه به رفتارهای او قبل و بعد از ریاست جمهوری، می توان رفتارهای ریاست جمهوری گذشته آمریکا را مشاهده نمود.

بسیاری می پندارند که ترامپ رئیس جمهوری آمریکا یک فرد دیوانه است ولی با توجه به تمامی رفتارهای او چه قبل از انتخابات ریاست جمهوری امریکا و چه بعد از آن در قالب رئیس جمهور آمریکا، می توان تمامی رفتار های ریاست جمهوری گذشته آمریکا را مشاهده نمود و او را نماد توحش امریکایی دانست.

 

از سیاست مد مد نیکسون گرفته تا بی چاکی و دهنی بوش پسر از زبان او در مقابل ملت ایران که این ملت شعاع  و آزاده در جهان را تروریست خواند.گویا به نوعی بخشی از خصلتهای روسای جمهور پیشین امریکا را به ارث برده است و هر از چند گاه یکی از آنها را به نمایش می گذارد چرا این خوی و خصلت خصومت آمیز روسای جمهور آمریکا و سیاستمتداران کینه توز آمریکا علیه حکومت ملت ایران می باشد.بیانات مقامات معظم رهبری در جمع دانش آموزان و دانشجویان به مناسبت روز یوم الله سیزدهم آبان ماه می تواند در تکمیل و تمام کننده این بحث باشد. این رویکرد سیاستمداران آمریکا می تواند مورد توجه کسانی قرار بگیرد  که هنوز اعتقاد دارند که بایستی در مقابل رفتار آمریکا بایستی نرمش نشان داد .

                               

  ناصر محمدي
  پژوهشگر علوم سیاسی
  آدرس ایمیل : nasser.t747@gmail.com
  آدرس سایت/وبلاگ:


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :