موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی تولید و تجارت

a/135181 :کد

رویترز؛

قیمت طلا در بازارهای جهانی رکورد زد

  شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ — ۱۷:۱۹
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -قیمت طلا در بازارهای جهانی رکورد زد

خبرگزاری رویترز انگلیس اعلام کرد، قیمت طلا عصر دیروز (جمعه) در بازارهای جهانی به دلیل کاهش ارزش دلار، به بالاترین سطح در یک ماه گذشته رسید.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از رویترز، نبود اطمینان ناشی از اجرای طرح اصلاح قانون مالیات ها در آمریکا که مهمترین تغییر قانون مالیات ها در این کشور از دهه 1980است، موجب کاهش ارزش دلار در روز جمعه شد.


قیمت تحویل فوری طلا در پایان معاملات دیروز بازار لندن با 1.2 درصد افزایش به یک هزار و 293 دلار و 53 سنت در هر اونس رسید که یشترین افزایش قیمت یک روزه این فلز گرانبها از 28 اوت (6 شهریور) بود. قیمت طلا در بازار لندن در طول هفته گذشته 1.3 درصد بالا رفت. در معاملات آتی بازار کامکس آمریکا نیز هر اونس طلا با 1.4 درصد افزایش نسبت به روز پیش از آن به یک هزار و 296 دلار و 50 سنت رسید.شاخص طلا که نرخ برابری دلار آمریکا را در برابر مجموعه ای از ارزهای اصلی اندازه می گیرد، دیروز با 0.3 درصد کاهش به 93.61 رسید.


ایرنا به نقل از روزنامه دیلی نیوز آمریکا نوشت: مجلس نمایندگان این کشور پنج شنبه گذشته لایحه پیشنهادی جمهوری خواهان در مورد اصلاح مالیات ها در این کشور را با 277 رای در مقابل 205 رای تصویب کرد؛ این قانون کاهش سخاوتمندانه مالیاتی را برای شرکت ها و ثروتمندان این کشور فراهم می آورد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :