موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی هواشناسی

a/135193 :کد

طبق اعلام هواشناسی؛

گزارش هواشناسی از آخرین وضعیت جوی کشور

  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ — ۱۳:۵۳
تعداد بازدید : ۵۰۶   
 تحلیل ایران -گزارش هواشناسی از آخرین وضعیت جوی کشور

طبق اعلام هواشناسی با نزدیک شدن یک سامانه بارشی از شمال غرب و غرب کشور، ابتدا بارش های پراکنده در این مناطق آغاز خواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران، براساس تحليل آخرين اطلاعات هواشناسی امروز در غالب مناطق كشور جو پايدار بوده و در شهرهای صنعتی و پرجمعيت افزايش غلظت آلاينده های جوی و كاهش كيفيت هوا پيش بينی می‌شود.

 

 طی روز های يكشنبه و دوشنبه وزش باد شديد گرم جنوبی در استان های گيلان و اردبيل رخ خواهد داد.از اواخر وقت يكشنبه با نزديک شدن يک سامانه بارشی از شمال غرب و غرب كشور، ابتدا بارش های پراكنده در اين مناطق آغاز خواهد شد و در روز دوشنبه بر ميزان و وسعت بارش ها افزوده می شود، در اين روز بارش پراكنده برف در شمال غرب انتظار می رود.

 

در روزهای سه شنبه و چهارشنبه با فعاليت بيشتر اين سامانه، بارش كل نيمه غربی كشور را در برمی‌گيرد، سه شنبه بارش درمناطق غرب و جنوب غرب كشور از شدت بيشتری برخوردار خواهد بود و در ارتفاعات زاگرس مركزی و البرز غربی بارش بصورت برف پيش بينی می شود.همچنين به سبب افزايش سرعت وزش باد بر روی عراق، از بعدازظهر يكشنبه و طی روز دوشنبه پديده گردوخاک در برخی نقاط غرب و جنوب غرب دور از انتظار نیست.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :