موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/135390 :کد

سردار رحیمی؛

تشکیل پرونده "حمله با بنزین به باشگاه پرسپولیس"

  دوشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۶ — ۱۵:۲۷
تعداد بازدید : ۱۶۱   
 تحلیل ایران -تشکیل پرونده "حمله با بنزین به باشگاه پرسپولیس"

رئیس پلیس پایتخت با تایید اقدام یک تن برای روشن کردن آتش مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس از تحقیقات ماموران و برای شناسایی و دستگیری این فرد خبر داد.

 به گزارش تحلیل ایران،سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: حوالی ساعت 23:30 یکشنبه شب یک نفر در حالی که مقداری بنزین در دست داشت به مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس رفته و قصد داشت که با ریختن بنزین مقابل این ساختمان آتش روشن کند.

 

وی با بیان اینکه در همان لحظات نخست نگهبان ساختمان متوجه این فرد شده و وارد عمل شده است، گفت: این فرد با دیدن نگهبان از محل متواری شد. پس از آن در تماس با نیروی انتظامی ماموران به محل مراجعه کرده و از همان زمان تحقیقات برای کشف سرنخ و شناسایی متهم در دستور کار ماموران قرار گرفت.رحیمی با بیان اینکه پرونده‌ای در این خصوص در پلیس تشکیل شده و تحت رسیدگی است، اظهار کرد: این حادثه هیچ خسارتی به ساختمان وارد نکرده است.وی با بیان اینکه عامل یا عاملان این حادثه هنوز دستگیر نشده‌اند، به ایسنا گفت: تا زمان دستگیر نشدن این فرد نمی‌توان در مورد انگیزه این اقدام اظهار نظر قطعی کرد. بنابراین لازم است که شهروندان و هواداران باشگاه نیز توجه به شایعات نکنند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :