موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راهنمایی و رانندگی

a/136630 :کد

پلیس راه راهور ناجا؛

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

  ﺳﻪشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ — ۲۱:۰۷
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

پليس راه راهور ناجا محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران، پليس راه راهور ناجا محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.بر اساس این گزارش محدوديت های ترافيكی سه شنبه 14 آذرماه تا شنبه 18 آذر ماه 96 به شرح زیر است:

1.موتورسيكلت:

تردد موتور سیکلت از ساعت 12ظهر روز سه شنبه تا ساعت 6 روز شنبه از محورهای كرج – چالوس، هراز، فيروزكوه و محور تهران – سمنان – مشهد، محورهای قوچان – مشهد ، سبزوار – مشهد و تربت حیدریه – مشهد و بالعكس ممنوع است.

 

تبصره-تردد موتورسيكلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموريت های ضروری در مسير مجاز جريان ترافيک بلامانع خواهد بود.

 

2.محور كندوان:

الف-تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ١٣ تا ٢٤ روز سه شنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 16 تا 24 همان روز از کرج به سمت مرزن آباد يک طرفه است.

 

ب-تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

با اعلام مأموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 16 تا 24 روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج يک طرفه است.

3.محور هراز:

تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 13 تا 24 جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع است.همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه با اعلام مأموران پليس راه در محل، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) يک طرفه است.محور كندوان: تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج – چالوس و بالعکس به استثنای حاملان موادسوختی و يا فاسدشدنی کماکان ممنوع است.همچنین در محور هراز تردد تمامی تریلرها ممنوع است.تردد تمامی كاميون ها و كاميونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز سه شنبه و از ساعت 6 تا 24 روزهای چهار شنبه، پنج‌شنبه و جمعه ممنوع است.

4.محور فيروزكوه:

تردد تمامی تريلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز سه شنبه و همچنین از ساعت 8 تا 24 روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعكس ممنوع است.

در محورهای مشهد -قوچان، شیروان –بجنورد –اشخانه –جنگل گلستان و بالعکس تردد تمامی تريلرها و كاميون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 تا 24 روزهای سه شنبه و جمعه ممنوع است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :