موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/13665 :کد

0

مخالفت حماس باپیشنهادانتقال برق به غزه درمقابل آزادی اسرا

  چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ — ۱۸:۲۶
تعداد بازدید : ۱۵۷   
 تحلیل ایران -مخالفت حماس باپیشنهادانتقال برق به غزه درمقابل آزادی اسرا

پدر افسر ناپدید شده اسرائیلی در نوار غزه فاش کرد که رژیم صهیونیستی پیشنهادی به جنبش حماس مبنی بر تجهیز فوری غزه به برق در مقابل آزادی سربازان اسرائیلی و یا تحویل اجساد آنها ارائه کرده بود.

پدر افسر ناپدید شده اسرائیلی در نوار غزه فاش کرد که رژیم صهیونیستی پیشنهادی به جنبش حماس مبنی بر تجهیز فوری غزه به برق در مقابل آزادی سربازان اسرائیلی و یا تحویل اجساد آنها ارائه کرده بود.

 

به گزارش تحلیل ایران ، پدر «هدار گولدن» افسر ناپدید شده صهیونیست در نوار غزه در مصاحبه با کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت که جنبش حماس با پیشنهاد بازرگانان اسرائیلی مبنی بر تجهیز فوری غزه به برق در مقابل آزادی سربازان اسرائیلی و یا تحویل اجساد آنها مخالفت کرد.

وی افزود: افزایش سهم برق انتقالی به نوار غزه تنها در صورت آزادی اجساد شائول ارون و هدار گولدن میسر خواهد بود.

وی اعلام کرد که از پیشنهاد بازرگانان اسرائیلی مبنی بر افزایش مقدار برق انتقالی به غزه در صورت تحویل اجساد سربازان اسرائیلی اطلاع دارد اما جنبش حماس با این پیشنهاد مخالفت کرده است.

رژیم صهیونیستی در جریان جنگ تابستان سال 2014 از ناپدید شدن "هدار گولدن" از افسران ارتش صهیونیستی خبر داد و مدعی شد که مقاومت فلسطین جسد این نظامی صهیونیستی را نزد خود نگهداری می کند.

گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی "حماس" هنوز هیچ گونه اطلاعاتی درباره نظامیان ناپدید شده صهیونیستی ارائه نکرده و این مسئله را منوط به موافقت رژیم اشغالگر قدس با شروط مقاومت برای آغاز مذاکره در این زمینه کرده است که از جمله آنها می توان به آزادی آن دسته از آزادگان فلسطینی اشاره نمود که در جریان مبادله شالیت یا همان "وفاداری به آزادگان" میان حماس و رژیم صهیونیستی از زندان های این رژیم آزاد شده بودند اما رژیم صهیونیستی قبل از جنگ غزه دوباره آنها را بازداشت و روانه زندان کرد.

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :