موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ارتباطات

a/13709 :کد

0

کسب و کار باید به سمت الکترونیکی شدن پیش رود

  چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ — ۲۰:۵۸
تعداد بازدید : ۱۷۹   
 تحلیل ایران -کسب و کار باید به سمت الکترونیکی شدن پیش رود

امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، خواستار پررنگ تر شدن سهم (آی سی تی) فنآوری اطلاعات و ارتباطات در اقتصاد شد و گفت: کسب و کار باید به سمت الکترونیکی شدن و فناوری اطلاعات پیش رود.

به گزارش تحلیل ایران، مرتضی براری روز چهارشنبه در مراسم معارفه مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان در گرگان افزود: باید با همکاری استانداری، نرخ تولید محتوا، اشتغال و اقتصاد بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات افزایش یابد تا مردم رفاه را احساس کنند.
وی حمایت از بخش خصوصی را به عنوان ابزار توسعه خدمات الکترونیک و در نتیجه خلق ثروت دانست و اضافه کرد: دولت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای بخش آی سی تی استان، بودجه مناسبی را در نظر گرفته است.
معاون حقوقی، امور دولت و مجلس ضمن اشاره به نقش (آی تی) فناروی اطلاعات در سبد خانوار، زیرساخت های مناسب، اقتصاد فعال و نیروی انسانی متخصص را از سرمایه های آی سی تی استان برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با افزایش بهره وری آی تی و گسترش خدمات الکترونیکی به کمک مدیران توانمند استان، رتبه استان در بخش آی سی تی بیش از پیش بهبود یابد.
براری ابراز امیدواری کرد که با کمک مدیران آی سی تی استان، اهداف و سیاست های مورد نظر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به بهترین نحو در استان شکل گیرد.

 

منبع:ایرنا

                               

ارتباطات     کار     الکترونیکی            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :