موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی خانواده

a/137182 :کد

شرط وزارت جوانان برای وام‌ازدواج ۱۵ میلیونی

  ﺳﻪشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۶ — ۱۲:۲۸
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -شرط وزارت جوانان برای وام‌ازدواج ۱۵ میلیونی

معاون ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش وجوانان درواکنش به اظهارات عضوکمیسیون اجتماعی مجلس درخصوص افزایش وام ازدواج به ۱۵میلیون تومان،این اقدام رانیازمندبازبینی درردیف‌ بودجه‌های دولت برای سال ۹۷ دانست.

به گزارش تحلیل ایران،محمد مهدی تندگویان با اشاره به اینکه پیشنهاد افزایش وام ازدواج جوانان از سوی مجلس مطرح شده اما پیشنهاد دولت همان وام 10 میلیون تومانی برای سال آینده بوده است گفت: در حال حاضر حداکثر توان دولت برای پرداخت وام ازدواج جوانان، همان مبلغی (10 میلیون تومان) است که در بودجه پیشنهادی سال 97 نیز آن را ارائه کرده است این در حالیست که پرداخت مبلغی بیشتر از سقف 10 میلیون تومان بیشتر از ظرفیت و توان اجرایی دولت است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه پیشنهاد افزایش وام ازدواج بدون مشخص کردن منبع پرداخت آن مشکلاتی را در پرداخت ایجاد خواهد کرد افزود: دولت حداکثر توان خود را برای پرداخت وام ازدواج به کار گرفته است.  پیشنهاد افزایش وام ازدواج از سوی مجلس باید همراه با تغییر ردیف های بودجه و بازنگری در آن باشد. 

 

معاونت ساماندهی امور جوانان در پایان اظهار کرد: تغییر در ردیف بودجه پیشنهادی وام ازدواج باید توسط کمیسیون تلفیق مجلس انجام و همچنین باید محل دقیق تامین این مبلغ از سوی نمایندگان مشخص و تعیین شود، این درحالیست که افزایش وام ازدواج به این میزان کمک شایانی به زوج‌های جوان خواهد کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :