موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دولت

a/137562 :کد

جهانگیری:

هاشمی رفسنجانی شخصیتی همه جانبه برای نظام بود

  ﺳﻪشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ — ۱۲:۳۷
تعداد بازدید : ۲۳۴   
 تحلیل ایران -هاشمی رفسنجانی شخصیتی همه جانبه برای نظام بود

معاون اول رئیس جمهور گفت: هاشمی رفسنجانی در امور دینی، سیاسی و اقتصادی و توجه به امور اجتماعی برای نظام شخصیتی ویژه بود.

به گزار تحلیل ایران،اسحاق جهانگیری در نخستین مراسم سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهارکرد: طبیعی است سخن گفتن درباره شخصیت سیاست مدار بزرگی چون آیت الله هاشمی رفسنجانی سخت است. قرار شد تعدادی زیادی از دوستان و یاران نزدیک که با ایشان صمیت دارند درباره ایشان صحبت کنند که قطعا کار سختی است.وی ادامه داد: به هر حال تصمیم شد یکی از مسئولین کشور سخنران باشد، بر اساس تماسی که از بیت آیت الله هاشمی رفسنجانی گرفته شد مقرر گردید من سخنران باشم. به بیت شریف آیت الله هاشمی رفسنجانی، همسر صبور ، فرزندان و اخوانش تسلیت می گویم.

 

معاون اول رئیس جمهور گفت: این کنفرانس فرصتی برای بررسی اندیشه و شخصیت این فرد در پیشرفت نظام است، هر منصفی که به تاریخ معاصر ایران بنگرد نام ایشان را در میان فعال ترین، تاثیرگذار ترین انقلابیون و سیاست مدارن می داند.وی ادامه داد: اگر پنج نفر از سیاسیون و روحانیون اول این کشور را بخواهیم نام ببریم حتما آقای رفسنجانی یکی از آن ها است . به دفاع مقدس قدرت شناخت و مدیرتی همه جانبه داده بود، شخصیت فیهم دینی بود، قرآن در کانون فهم دینی او قرار داشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :