موضوعات ‌مرتبط: سیاسی کمیسیون انرژی

a/138080 :کد

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس؛

تحقیق و تفحص از ثبت سفارش خودرو کلید خورد

  ﺳﻪشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ — ۱۷:۵۷
تعداد بازدید : ۱۷۵   
 تحلیل ایران -تحقیق و تفحص از ثبت سفارش خودرو کلید خورد

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از کلید خوردن تحقیق و تفحص از ثبت سفارش، تعرفه و واردات خودرو خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران،اسدالله قره خانی در گفت وگو با  خانه ملت، از کلید خوردن تحقیق و تفحص از ثبت سفارش، تعرفه و واردات خودرو خبر داد و گفت: نمایندگان مجلس با توجه به اتفاقات رخ داده در بحث واردات خودرو طی ماه‌های گذشته تصمیم گرفتند که موضوع تحقیق و تفحص از واردات خودرو را انجام دهند.


سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع ثبت سفارش، تعرفه ها، واردات و محدود کردن آن برای نمایندگی‌ها زمانی که کنار یکدیگر سنجیده می‌شود یک نکته را در اذهان ایجاد می‌کند که از روزی که این سیاست اعمال شده هر روزه با یک شیب تند خودرو‌های وارداتی افزایش قیمت می‌یابد.

وی ادامه داد:‌ای کاش این افزایش قیمت به جیب دولت می‌رفت و یکباره اعلام می‌کردند که از فردا تعرفه‌ها به این میزان است تا یک عده سوءاستفاده نکنند و رانت برای یک عده خاص ایجاد نشود، اما این موضوع به صورت تدریجی و در یک پروسه زمانی اعمال شد و این پول به جیب دولت نرفت.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم از این امر متضرر شدند و یک آشفته بازار در زمینه خودرو در کشور ایجاد شد که این تحقیق و تفحص پس از طی مراحل قانونی در مجلس آغاز می‌شود.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :