موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی هواشناسی

a/138321 :کد

طبق گزارش؛

بارش برف، باران و مه‌گرفتگی در محورهای ۳ استان

  پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ — ۱۵:۱۵
تعداد بازدید : ۲۳۳   
 تحلیل ایران -بارش برف، باران و مه‌گرفتگی در محورهای ۳ استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور از وجود برف، باران و مه‌گرفتگی در محورهای سه استان کشور خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران،سرهنگ نادر رحمانی در گفت و گو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت جوی راه‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر مداخلات جوی را به صورت برف در محور شاهرود-آزادشهر در استان سمنان شاهد هستیم. همچنین اغلب محورهای استان‌های گیلان و مازندران با بارش باران همراه است.

 

وی افزود: همچنین در محورهای کیاسر سمنان در استان سمنان، گردنه گدوک در فیروزکوه و امام زاده طاهر در محور کرج - قزوین با مه گرفتگی همراه است.رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به لغزنده بودن برخی محورها توصیه کرد: با توجه به اینکه محورهای استان‌های گیلان، مازندران و سمنان لغزنده هستند، لازم است که رانندگان حتما با سرعت مطمئنه حرکت کنند و فاصله طولی مناسب با وسیله نقلیه جلویی را رعایت کنند.سرهنگ رحمانی در مورد وضعیت ترافیک نیز اظهار کرد: ترافیک تهران-کرج از محدوده پل فردیس تا کلاک نیمه‌سنگین است. همچنین شاهد ترافیک پرحجم در محورهای تهران -سمنان، تهران-قم، تهران-آمل و کرج- چالوس هستیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :