موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/138634 :کد

مجلس شورای اسلامی؛

دومین طرح سئوال از رئیس جمهور با ۸۰ امضاء در مجلس کلید خورد

  چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ — ۲۰:۵۱
تعداد بازدید : ۲۴۶   
 تحلیل ایران -دومین طرح سئوال از رئیس جمهور با ۸۰ امضاء در مجلس کلید خورد

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان درمجلس شورای اسلامی از دومین طرح سئوال از رئیس جمهور با امضای ۸۰ نماینده مجلس خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران،اکبر ترکی، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در گفتگو با مهر از جمع آوری امضاء برای دومین طرح سئوال از رئیس جمهور خبر داد و گفت: حدود ۸۰ نماینده، ۵۵ سئوال جدید را در قالب دومین طرح سوال از رئیس جمهور مطرح کرده اند.

 

وی در خصوص اهم موارد سوال جدید نمایندگان از رئیس جمهور اظهار داشت: محورهای این سوالات عبارت است از اقتصاد، قاچاق، معیشت مردم، بیکاری، افزایش قیمت دلار.ترکی در خصوص نظر امضاءکنندگان طرح اول سوال از رئیس جمهور پیرامون عملکرد دولت در ماجرای موسسات مالی و اعتباری خاطرنشان کرد: روز دوشنبه امضاءکنندگان طرح سئوال از رئیس جمهور در کمیسیون تلفیق جمع شدند و در خصوص پاسخ های نمایندگان ویژه رئیس جمهور رایزنی کردند. اکثریت نمایندگان موافق بودند که پاسخ های نمایندگان ویژه رئیس جمهور قانع کننده نبوده است و بر سوال از رئیس جمهور اصرار دارند.

 

علی وقفچی نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی نیز در این خصوص گفت: تعدادی از نمایندگان امضای خود را از طرح سوال از رئیس جمهور پس گرفته و تعدادی از نمایندگان نیز مجددا این طرح را امضاء کردند.طراح اولین سئوال از رئیس جمهور در خصوص موسسات مالی و اعتباری اظهار داشت: به نظر می رسد سئوال کنندگان از رئیس جمهور از پاسخ های نمایندگان ویژه روحانی قانع نشدند و این سوال در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :