موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/138710 :کد

طبق

قائدی به دادسرا احضارشد

  یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ — ۱۶:۴۳
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -قائدی به دادسرا احضارشد

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: 'مهدی قائدی' بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران در ارتباط با حادثه رانندگی، به دادسرا احضار شد.

 به گزارش تحلیل ایران،علی حسن پور روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: به دنبال حادثه رانندگی برای قائدی در بوشهر پرونده قضایی برای این حادثه در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب این شهر تشکیل شده بود که رسیدگی به این پرونده موکول به بهبود وضعیت جسمانی این بازیکن شد. 

 

وی اضافه کرد: به دنبال بهبود وضعیت جسمی، قائدی برای تحقیقات تکمیلی به دادگاه احضار شد.
حسن پور بیان کرد: اکنون تحقیقات اولیه توسط دادیار شعبه اول دادگاه عمومی و انقلاب استان بوشهر در دست اجراست.وی اظهار کرد: این فرد به دلیل بی احتیاطی در امر رانندگی منجر به فوت و ایراد صدمه غیرعمدی تفهیم اتهام و قرار تامین کیفری نیز برای وی صادر شده است. دادستان عمومی و انقلاب بوشهر با بیان اینکه متهم منکر اتهام و رانندگی با خودرو موضوع تصادف شده است بیان کرد: هرچند نظر کارشناسی دلالت بر رانندگی قائدی دارد ولی این پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است.


در حادثه واژگونی خودرو ام وی ام در بلوار امام علی (ع) شهر بوشهر که ساعت 1:30 بامداد نهم بهمن ماه سال جاری رخ داد، پنج نفر زخمی شدند که سه نفر از آنان سرپایی درمان و مرخص و مهدی قائدی در بیمارستان بستری و جراحی شد. اعضای بدن مرحوم احمدرضا شاکر نیز که در این حادثه به علت ضربه به سر مرگ مغزی شده بود با موافقت پدر و مادرش به هشت بیمار نیازمند پیوند، اهدا شد. قائدی هافبک تیم استقلال برای پیگیری وضعیت تحصیلی خود به بوشهر سفر کرده بود اما به علت تخطی از سرعت مطمئنه خودرو وی واژگون شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :