موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/139174 :کد

تاکیدجمهوری‌خواهان کنگره برنبودهیچ مدرکی دال برتبانی روسیه وترامپ

  ﺳﻪشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ — ۰۹:۲۴
تعداد بازدید : ۱۸۹   
 تحلیل ایران -تاکیدجمهوری‌خواهان کنگره برنبودهیچ مدرکی دال برتبانی روسیه وترامپ

جمهوری خواهان کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا گفته‌اند که شواهد و مدارکی دال بر تبانی میان کمپین رئیس جمهوری و کرملین در روند انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ ایالات متحده وجود ندارد.

به گزارش تحلیل ایران،مایک کاناوای، ریاست کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا گفته است که این کمیته با آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا درباره مداخله روسیه در این انتخابات موافق است اما جمهوری خواهان هیچ شواهد و مدارکی دال بر تبانی مقام‌های روس با کمپین انتخاباتی 2016 ریاست جمهوری آمریکا، نیافتند.

 

تحقیقات در این زمینه توسط رابرت مولر، بازرس ویژه و کمیته اطلاعات سنای آمریکا همچنان در حال انجام است.ریاست کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا همچنین روز دوشنبه اعلام کرد که این کمیته مصاحبه با شاهدان را به پایان رسانده و قصد دارد تا آنها را در پیش نویس گزارشی با همتایان دموکرات امروز (سه شنبه) در میان بگذارد.

 

وی ادامه داد: روسیه در انتخابات 2016 آمریکا دخالت کرده است و ما فکر می‌کنیم که آنها این کار را در آینده هم انجام می‌دهند اما شواهدی مبنی بر اینکه کمپین دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا با روس‌ها تبانی کرده باشد، وجود ندارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :