موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فضای مجازی

a/139314 :کد

دبیر شورای عالی فضای مجازی

ادامه فعالیت تلگرام با وضعیت فعلی به صلاح نیست

  یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ — ۱۸:۳۱
تعداد بازدید : ۴۱۵   
 تحلیل ایران -ادامه فعالیت تلگرام با وضعیت فعلی به صلاح نیست

تلگرام برای چه پول دیجیتال عرضه می‌کند در حالی که می‌داند فقط در ایران می‌تواند مشتری جدی داشته باشد برای همین می گویم ادامه فعالیت تلگرام به صلاح نیست.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از میزان،  سیدابوالحسن فیروزآبادی در بخشی از یادداشت خود نوشت: تلگرام یک رسانه عقب افتاده است، کانال به دلیل یک طرفه بودن و فقدان هویت عقب افتاده‌ترین سرویس است که حتی لایک ودیس لایک هم ندارد.کانال‌های تلگرام نوعی ترویج لمپنیسم در کشور است. نوعی خبر رسانی یک طرفه، غوغا سالاری وایجاد فتنه است. روی این شبکه فیلتر شکن می‌گذارند، سوال این است اگر می‌خواهند شبکه پیام رسان در کشور‌ها ایجاد کنند پس چرا فیلترشکن روی آن قرار می‌دهند؟ مگر می‌خواهند درگیر شوند؟

 

فیروزآبادی در ادامه یادداشت خود می‌نویسد: چرا در این شبکه (تلگرام) پول مجازی می‌گذارند؟ چرا این کار را در فیس بوک انجام نمی‌دهند؟باید سوال کنید که تلگرام برای چه پول دیجیتال عرضه می‌کند در حالی که می‌داند فقط در ایران می‌تواند مشتری جدی داشته باشد. چرا این پول توسط تلگرام تولید شده و مردم در تولید این پول نقشی ندارند؟ در ایران که شامل تحریم است و مردم دنبال پول‌های جایگزین هستند و بعضی افراد ثروت خود را دایم به طلا، دلار، بیت کوین و... تغییر می‌دهند. ادامه فعالیت تلگرام با وضعیت فعلی به صلاح نیست.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :