موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/13935 :کد

0

انتقاد دفتر ولایتی ازبرخی نقل قول‌ها درباره مذاکرات هسته‌ای

  پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ — ۲۰:۲۲
تعداد بازدید : ۲۹۷   
 تحلیل ایران -انتقاد دفتر ولایتی ازبرخی نقل قول‌ها درباره مذاکرات هسته‌ای

یک منبع آگاه در دفتر علی اکبر ولایتی، با انتقاد از نقل قول‌های مطرح شده درباره مسائل مربوط به مذاکرات هسته‌ای تأکید کرد: فعالان سیاسی از حرف‌های نسنجیده و نقل قول‌های بدون سند اجتناب کنند.

 یک منبع آگاه در دفتر علی اکبر ولایتی، با انتقاد از نقل قول‌های مطرح شده درباره مسائل مربوط به مذاکرات هسته‌ای تأکید کرد: فعالان سیاسی از حرف‌های نسنجیده و نقل قول‌های بدون سند اجتناب کنند.به گزارش تحلیل ایران، یک منبع آگاه در دفتر رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به فضای ایجاد شده در هفته های اخیر پس از اظهارنظر تیم‌های مذاکره کننده سابق و فعلی درباره روند گذشته و کنونی مذاکرات هسته‌ای و دستاوردهای آن و در واکنش به برخی اخبار و تحلیل‌های منتشر شده در برخی سایت‌ها درباره «پاراف رهبر معظم انقلاب در پای گزارش دکتر ولایتی درباره مذاکرات آلماتی 2» و با خلاف واقع خواندن این مطالب، تأکید کرد: عملکرد تمام تیم‌های مذاکره کننده از گذشته تاکنون روشن است و باید بر اساس عملکردها قضاوت کرد، نه نقل قول‌ها.

 

وی افزود: در شرایط کنونی که برجام در مراجع قانونی در دست بررسی است، لازم است همه اطراف موضوع، از اظهارنظرهای نسنجیده و نقل قول‌های بدون سند اجتناب کنند.

 

این مقام مسئول در دفتر ولایتی تصریح کرد: تنها مرجع رسمی برای بیان مطالب منتسب به رهبر معظم انقلاب، دفتر معظم‌ٌله است.

 

وی با اشاره به بیانات مکرر رهبر انقلاب که اعلام کرده‌اند مواضع خود را به صورت صریح و علنی بیان می‌فرمایند، گفت: با وجود این تأکید ایشان، نباید حرف‌ها و سخنان اصطلاحاً «درِ گوشی» و با کُد و کنایه را برای قضاوت درباره مسائل کلان مطرح کرد و این مسئله باید مورد توجه همه فعالان سیاسی در تمام جناح‌ها باشد.

 

این منبع آگاه بار دیگر خاطرنشان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری طی ماه‌های اخیر و پس از حصول توافق در مذاکرات بارها تأکید کرده‌اند، برجام یا هر مسئله دیگری نباید منجر به تشتت و دوقطبی شدن جامعه شود و لازم است امروز که این سند در مراجع قانونی در دست بررسی است، همگان با همدلی و متانت و تدبیر، ضمن پرهیز از اظهارنظرهای عجولانه، شرایط را برای اتخاذ تصمیم عزتمندانه و منطقی توسط مسئولان کشور فراهم کنند تا ملت ایران در این مقطع حساس نیز همانند گذشته سربلند باشند. / ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :