موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری - انتظامی

a/139492 :کد

طبق گزارش؛

محدودیت های ترافیکی کشور در آستانه سیزدهم فروردین

  یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ — ۱۳:۵۰
تعداد بازدید : ۱۶۰   
 تحلیل ایران -محدودیت های ترافیکی کشور در آستانه سیزدهم فروردین

برخی محدودیت های ترافیکی همزمان با روز طبیعت و پایان تعطیلات نوروزی در جاده های کشور اعمال می شود. برای نمونه، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در همه محورهای برون شهری ممنوع است.

 به گزارش تحلیل ایران از مرکز مدیریت راه های کشور، امروز و فردا تردد کامیون های حامل کود شیمیایی با رعایت مقررات و ضوابط در جاده های سراسر کشور بجز محورهای هراز و کندوان بلامانع اعلام شد.همچنین در ایام اجرای طرح نوروزی تردد انواع موتورسیکلت در همه آزادراه ها و بزرگراه ها، محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و سایر محورهایی که ضرورت ایجاب کند، ممنوع است.


** محور کرج- چالوس
تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج- چالوس از ساعت 12 امروز و فردا (دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه) تا ساعت 3 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 همان روز تا ساعت 3 روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه است.

** محور هراز
رفت و آمد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت 13 روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 2 بامداد روز بعد در تاریخ های مورد اشاره از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ به صورت یکطرفه خواهد بود.تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است.

** آزادراه کرج- قزوین
در مسیر غرب به شرق از ساعت 7 تا 24 دوازدهم فروردین ماه تردد انواع تریلر و کامیون ممنوع اعلام شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :