موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/139513 :کد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ؛

اجرای طرح ترافیک از فردا

  دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ — ۲۳:۰۶
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -اجرای طرح ترافیک از فردا

طرح ترافیک از فردا صبح مانند روز‌های عادی اجرا می‌شود و شهروندانی که دارای طرح ترافیک سال ۹۶ هستند تا پایان فروردین ماه می‌توانند تردد داشته باشند تا طرح جدید اجرا شود.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا مهماندار ضمن بازدید از تفرجگاه‌های شهر تهران در روز طبیعت اظهار کرد: از ابتدای صبح امروز، پلیس در تمامی بوستان‌های شهر تهران برای کنترل ترافیک مستقر شده است. در حال حاضر تقریبا بیش از ۸۰ درصد پارکینگ‌های بوستان‌های تهران از خودرو اشباع شده است، ولی نکته حائز اهمیت این است که همکاری خوب مردم باعث شده از ابتدای صبح امروز ترافیک بسیار روان باشد و تردد‌ها به سهولت انجام شود. پلیس هم به‌صورت سیار و هم ثابت در تفرجگاه‌ها و بوستان‌ها مستقر شده و آماده ارائه خدمات به شهروندان است.


وی اضافه کرد: نکته قابل توجه، تردد عابران پیاده است. بیشتر تفرجگاه‌ها درحاشیه بزرگراه‌ها و اتوبان‌ها قرار دارند به همین دلیل به عابران پیاده توصیه می‌کنم از محل‌های مجاز، امن و پل‌های عابر تردد کنند. رانندگان نیز مراقب عابران پیاده باشند و از سوار کردن مسافر بیش از حد مجاز در خودرو‌ها خودداری کنند. امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات بتوانیم مانند اکنون که شاهد تردد روان هستیم، در بعدازظهر نیز با مدیریت شهروندان در زمان بازگشت دچار مشکل ترافیکی نشویم. مهماندار در پایان تصریح کرد: از صبح امروز که طرح ترافیکی روز طبیعت اجرا شد، شاهد مورد تصادفی نبودیم.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :