موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/140135 :کد

سرلشکر باقری: وضعیت خوزستان در حوزه دفاع و امنیت مناسب است

  دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ — ۱۱:۱۲
تعداد بازدید : ۱۵۱   
 تحلیل ایران -سرلشکر باقری: وضعیت خوزستان در حوزه دفاع و امنیت مناسب است

رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: براساس گزارش‌ها و بررسی‌ها، مساله حادی در استان وجود ندارد و در ابعاد مسوولیت نیروهای مسلح در حوزه دفاع و امنیت، وضعیت مناسب است.

به گزارش تحلیل ایران،سرلشکر محمد باقریدر دیدار با آیت‌الله سیدمحمدعلی موسوی‌جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به سفر سه روزه خود به استان خوزستان، اظهار کرد: دین بزرگی نسبت به خوزستان داریم و البته این استان از جمله حیاتی‌ترین استان‌های کشور است و در همه ماموریت‌های نیروهای مسلح از جمله در برابر تهدیدات خارجی و امنیت خارجی و داخلی، جایگاه ویژه ای دارد.

 

وی ادامه داد: در سه روز گذشته بنا بر این بود که واحدهای مختلف دریایی، هوایی، زمینی، پدافند، ارتش و سپاه را مورد بررسی قرار دهیم و با فرماندهان، مسایل موردنظر در میان گذاشته شود. تدابیری از سوی مقام معظم رهبری است که با همکاران در نیروهای مسلح در میان گذاشته شد. باید به امر حضرت آقا از دفاع و امنیت استان مطمئن باشیم.باقری گفت: براساس گزارش‌ها و بررسی‌ها، مساله حادی در استان وجود ندارد و در ابعاد مسوولیت نیروهای مسلح در حوزه دفاع و امنیت، وضعیت مناسب است.

 

رییس ستاد کل نیروهای مسلح عنوان کرد: در سال ۹۶ فعالیتی متناسب با شعار سال در نیروهای مسلح آغاز شد؛ با توجه به جمعیت ۶۰۰ هزار نفری سربازان تصمیم برآن گرفتیم تا این جمعیت علاوه بر آموزش‌های نظامی، مهارت هم بیاموزند و به آن‌ها گواهی‌نامه معتبر از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای داده می‌شود. آیت‌الله موسوی‌جزایری نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور سرلشکر باقری در استان خوزستان، گفت: فعالیت نیروهای مسلح در مهارت‌آموزی به جوانان بسیار مطلوب و موثر است چراکه بیکاری تبدیل به مشکل شده و ما از ناحیه آن احساس خطر می‌کنیم.وی عنوان کرد: با ورود جهاد کشاورزی و گسترش کارهایی در حوزه دام و کشاورزی، هم مساله اشتغال حل می‌شود و هم اینکه فضای صادرات به دیگر کشورها فراهم خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :