موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث-انتظامی

a/140621 :کد

توفان دیروز تهران تصادفات خسارتی پایتخت را افزایش داد

  ﺳﻪشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ — ۰۹:۵۸
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -توفان دیروز تهران تصادفات خسارتی پایتخت را افزایش داد

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که توفان شب گذشته (دوشنبه) ‌در تهران سبب افزایش تصادفات خسارتی در پایتخت شده است.

به گزارش تحلیل ایران،سرهنگ مسعود جبارزاده   درباره خسارت‌های ناشی از توفان شب گذشته (دوشنبه)  در تهران، اظهار کرد: در پی باد شدید و توفانی که عصر دیروز در تهران رخ داد شاهد شکستن درختان و سقوط اشیاء در برخی از معابر  و بزرگراه‌ها بودیم.وی با بیان این که این موضوع سبب ایجاد ترافیک مقطعی و انسداد معابر شده بود، خاطرنشان کرد: آمارهای ما نشان می‌دهد که توفان روز گذشته سبب افزایش تصادفات خسارتی، به ویژه‌ در محدوده‌ بزرگراه‌ها و معابر شمالی تهران شده است.جبارزاده در ادامه‌ به رانندگان توصیه کرد تا به هنگام  وقوع توفان حتما چراغ  خودروی خود را روشن کرده و از توقف در کنار درختان بلند، داربست‌ها، تابلوهای تبلیغاتی، ساختمان‌های قدیمی و اشیای ناایمن خودداری کنند.

 

وی با بیان این که لازم است در این شرایط رانندگان با سرعت مطمئن حرکت کنند، بیان‌ کرد: راکبان موتورسیکلت نیز توجه داشته باشند که وزش باد شدید و توفان خطر واژگونی را برای آنان افزایش می‌دهد. بنابراین باید تا حد امکان از تردد در این شرایط خودداری کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :