موضوعات ‌مرتبط: ورزشی جام جهانی

a/140669 :کد

جهانبخش: یک کار بزرگ را به صورت گروهی انجام دادیم

  یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ — ۰۹:۲۷
تعداد بازدید : ۲۵۱   
 تحلیل ایران -جهانبخش: یک کار بزرگ را به صورت گروهی انجام دادیم

بازیکن تیم ملی می‌گوید اسپانیا و پرتغال جزو بهترین تیم‌های دنیا هستند و بهترین بازیکنان را دارند.

به گزارش تحلیل ایران،تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی مقابل مراکش در نخستین دیدارش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امروز (شنبه) نخستین تمرینش را پس از این پیروزی از ساعت ۱۸:۳۰ در کمپ لوکوموتیو مسکو برگزار کرد.علیرضا جهانبخش در تمرین امروز اظهار کرد: در هفته‌های گذشته تمام تمرکزمان را روی بازی اول گذاشتیم. می‌دانیم این دیدار بسیار مهم است و باید یک کار بزرگ را به صورت گروهی انجام دهیم. بازی اول حکم یک فینال بزرگ برای ما داشت. خدا را شکر همه چیز از کار گروهی تا همتی که بازیکنان داشتند و همچنین دعای مردم کمک کرد تا دیروز سه امتیاز بازی را کسب کنیم و برای دیدارهای آینده امیدوار باشیم.

 

او افزود: قطعا دو بازی آینده خیلی سخت است. اسپانیا و پرتغال بهترین تیم‌های دنیا هستند که بهترین بازیکنان دنیا را در اختیار دارند. ما همیشه با کار گروهی و دعای مردم کارهای بزرگی را انجام می‌دهیم. می‌خواهیم در بازی‌های آینده هم این کار را انجام دهیم.جهانبخش درباره خوشحالی مردم پس از پیروزی تیم ملی در داخل ایران گفت: جامعه ما به این برد نیاز داشت.حساسیت و استرسی که در اردو وجود داشت به خاطر این بود که می‌دانستیم بازی اول برای مردم ایران مهم است. خدا را شکر این اتفاق افتاد و برای مردم‌مان خیلی خوشحال هستیم. اخیرا اتفاقات زیادی در اقتصاد و مسائل دیگر کشور رخ داده است. بازی فوتبال توانست مردم ایران را درحد زیادی خوشحال کند و من به عنوان عضو کوچکی از این خانواده خوشحالیم که باعث این خوشحالی شدیم. وظیفه اصلی ما این است که مردم را خوشحال کنیم.

 

او ادامه داد: ما از برد خیلی خوشحال بودیم. این برد به خاطر مسائلی که وجود داشت و دور از واقعیت بود برای ما بسیار حائز اهمیت بود. البته دیگر بازی را برده‌ایم و لازم نیست درباره آن صحبت کنیم ولی یکسری ناملایمتی‌ها انجام شد و از تیم ملی به صورتی که باید حمایت نمی‌شد. با همه این تفاسیر تلاش ما موفقیت تیم ملی بود. فکر می‌کنم خوشحالی ما در رختکن یک اتفاق بسیار عادی بود. پس از ۲۰ سال، یک بازی در جام جهانی و بازی‌ای که برای مردم اهمیت بالایی داشت را بردیم، به همین دلیل با خوشحالی در رختکن خودمان را خالی کردیم.

 

یکی از خبرنگاران از قدرت یکسان مراکش و پرتغال و احتمال زیادی که برای پیروزی مقابل پرتغال وجود دارد می‌گوید. بازیکن تیم ملی درباره این موضوع اظهار کرد: اگر ما همین همدلی را مقابل پرتغال داشته باشیم می‌توانیم پیروز شویم. شما اگر مراکش را هم مشاهده می‌کردید بازیکنان‌شان در بهترین تیم‌های دنیا توپ می‌زدند. آن‌ها کیفیت و آمادگی فوق‌العاده‌ای داشتند. با همه تفاسیر ما کار بزرگی را انجام دادیم. ما قطعا در ادامه همین تلاش را ادامه خواهیم داد.جهانبخش در پایان در پاسخ به این سوال که آیا مصدومیتش جدی است گفت: خدا را شکر مصدومیت جدی ندارم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :