موضوعات ‌مرتبط: سیاسی آسیا،خاورمیانه

a/140752 :کد

بشار اسد: مذاکره با آمریکا اتلاف وقت است

  شنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۷ — ۰۹:۰۳
تعداد بازدید : ۱۸۸   
 تحلیل ایران -بشار اسد: مذاکره با آمریکا اتلاف وقت است

بشاراسدتاکیدکرد:بحث،مذاکره یاگفت‌وگو بادشمن یاهرفرددیگری طبعامثمرثمرخواهدبودامادرشرایطی که اززمان اولین مذاکره باآمریکادرسال ۱۹۷۴مادرهیچ موضوعی باآنهابه چیزی دست نیافته‌ایم مذاکره اتلاف وقت است.

به گزارش تحلیل ایران،رئیس‌جمهوری سوریه در گفت‌وگو با شبکه "NTV" روسیه تاکید کرد: مشکل با روسای جمهوری آمریکا این است که آنها تحت تاثیر گروه‌های لابی، رسانه‌های اصلی، شرکت‌های بزرگ، موسسات مالی، شرکت‌های نفت و اسلحه‌سازی و غیره هستند.

 

وی در این گفت‌وگو که بخش‌هایی از آن در صفحه ریاست‌جمهوری سوریه منتشر شده، گفت: آنها نمی‌توانند چیزی را بگویند که ما دوست داریم بشنویم اما آنها عکس آنچه ما تمایل داریم، انجام خواهند داد. این وضعیت کنونی است که بدتر هم می‌شود و ترامپ نمونه بارز آن است.رئیس‌جمهوری سوریه خاطرنشان کرد، گفت‌وگو با آمریکایی‌ها و بحث کردن با آنها در حال حاضر بدون هیچ دلیلی و بدون هیچ نتیجه‌ای تنها اتلاف وقت است.

 

وی افزود: گفت‌وگو با آمریکایی‌ها به صرف اینکه آنها آمریکایی‌ هستند ما را خوشحال نمی‌کند. ما آماده مذاکره با هر طرفی هستیم که بحث با آن نتیجه داشته باشد. تصور نمی‌کنم سیاست آمریکا در آینده مورد نظر هم تغییری کند.شبکه ان تی وی روسیه متن کامل مصاحبه را فردا (یکشنبه) منتشر می‌کند.

                               

سوریه     بشار اسد     آمریکا     مذاکره        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :