موضوعات ‌مرتبط: سیاسی آسیا،خاورمیانه

a/140796 :کد

با افشای رشوه ۳۰ میلیون دلاری ائتلاف سعودی؛

انصارالله:حملات موشکی مابه جاهایی خواهدرسیدکه دشمن فکرش را نمی‌ کند

  دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷ — ۰۸:۴۰
تعداد بازدید : ۲۳۰   
 تحلیل ایران -انصارالله:حملات موشکی مابه جاهایی خواهدرسیدکه دشمن فکرش را نمی‌ کند

سخنگوی انصارالله یمن تاکید کرد: هر چه قدر خصومت ادامه می‌یابد و جنگ طولانی‌ می‌شود توانمندی‌های موشک‌های بالستیک ما هم افزایش می‌یابد

به گزارش تحلیل ایران،محمد عبدالسلام، سخنگوی انصارالله یمن تاکید کرد: حملات موشکی ما به مکان‌هایی خواهد رسید که دشمن انتظارش را ندارد و این تلاشی ملی مورد اجماع کل یمنی‌هاست.اظهارات عبدالسلام در پی آن بود که یگان موشکی یمن اعلام کرد، موشک‌های بالستیک از نوع "برکان" به اهداف خود در ریاض اصابت کرده‌اند.عبدالسلام پیشتر گفته بود، آنچه دشمن در حق رسانه‌های گروه‌های مبارز صورت می‌دهد "تدابیر ظالمانه" است.

 

وی خاطرنشان کرد، ائتلاف متجاوز عربی رشوه مالی ۳۰ میلیون دلاری به شرکتی خارجی در ازای فیلتر کردن یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای ما به مدت یک ماه پرداخت کرده است.عبدالسلام تصریح کرد: دشمن از بمباران دفاتر شبکه‌های ماهواره‌ای، شبکه‌های رادیویی، خبرنگاران و هر آنچه برای خفه کردن صدای حق باشد، ابایی ندارد.سخنگوی انصارالله تاکید کرد: در این راستا نشست فضاحت بار جده که با حضور وزیران اطلاع‌رسانی کشورهای متخاصم برگزار شد به دلیل ترس از بیانیه‌ها و توئیت‌های ما بود و سعی در ممانعت از انتشار اخبار از سوی رسانه جنگ ما گرفتند. کمترین چیزی که می‌توان بعد از شکست تبلیغات رسانه‌ای موازی ائتلاف درباره حملات الحدیده گفت این است که وزیران اطلاع‌رسانی ناامید شده ائتلاف فورا استعفای خود را تقدیم کنند.

 

سخنگوی انصارالله خاطرنشان کرد، آنچه رسانه‌های ائتلاف در مورد وارونه نشان دادن حقایق و جعل آنها انجام می‌دهند جدای از آنچه درباره مساله فلسطین انجام می‌شود، نیست. معامله قرن در رسانه‌ها مطرح شده، معامله‌ای که مورد استقبال اعراب است اما در واقع تنها نوعی خیانت قومی و ایستادن در کنار دشمن اسرائیلی است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :