موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حوادث-انتظامی

a/140806 :کد

آمادگی راهور برای شادی مردم پس از دیدار با پرتغال

  دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷ — ۱۱:۲۳
تعداد بازدید : ۲۱۱   
 تحلیل ایران -آمادگی راهور برای شادی مردم پس از دیدار با پرتغال

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از آمادگی پلیس راهور برای شادی مردمی پس از دیدار تیم ملی فوتبال ایران و پرتغال خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران،سردار تقی مهری  درباره بازی‌های گذشته تیم ملی ایران مقابل اسپانیا و مراکش در جام جهانی اظهارکرد: امیدوارم که فوتبالیست های تیم ملی کشورمان موفق باشند، در دو بازی گذشته مردم ما از عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان راضی بودند و در دیدار با تیم ملی فوتبال اسپانیا نیز همه دیدند که عزیزان ما تمام تلاش خود را کردند؛ به طوریکه در این بازی ما شاهد بودیم که گرچه ظاهرا باختیم اما مردم راضی بودند چراکه بازیکنان با جدیت در مقابل حریف راضی شدند.

 

مهری درباره پیش بینی اش از نتیجه دیدار ایران و پرتغال نیز گفت: ان شاالله در این دیدار نیز ملی پوشان فوتبال کشورمان موفق خواهند شد.رییس پلیس راهور ناجا درباره تدابیر پلیس راهور درصورت پیروزی تیم ملی و شادی مردم در خیابان ها و معابر به ایسنا گفت: طرح‌های ترافیکی پلیس در بازی تیم فوتبال کشورمان با مراکش و اسپانیا نیز به اجرا در آمد و ما در آماده باش بودیم. نه تنها برای دیدار با پرتغال ، بلکه برای هر برنامه "شادی مردمی" در آینده نیز تمهیدات ترافیک را پیش بینی کردیم و پلیس در کنار مردم است.

 

وی اضافه کرد: ما در این خصوص آمادگی لازم را داریم و حتی اگر این طرح تا صبح هم باشد ما در آماده باش خواهیم بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :