موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/141785 :کد

حضور ۱۲ بازیگر انگلیسی زبان در «نفوذ»

  یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ — ۱۴:۳۴
تعداد بازدید : ۱۴۲   
 تحلیل ایران -حضور ۱۲ بازیگر انگلیسی زبان در «نفوذ»

ترکیب بازیگران مجموعه تلویزیونی «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه کنندگی محسن علی اکبری تغییر کرد و هوشنگ توکلی و امیرمحمد زند به این مجموعه اضافه شدند.

محسن علی اکبری درباره پیشرفت این پروژه گفت: ضبط لوکیشن‌های مربوط به کردستان تمام شده و سکانس‌های مربوط به شهرستان گنبد، سفارت آمریکا، سایت کبکان و دانشگاه تهران باقی مانده که گروه تولید در حال تصویربرداری سکانس‌های مربوط به دانشگاه تهران هستند. بعد از آن به گنبد می‌رویم و پس از ضبط صحنه‌های مربوط به شهرستان گنبد، سکانس‌های سفارت آمریکا و سایت کبکان تصویربرداری خواهند شد.

این تهیه کننده با بیان اینکه نگارش «نفوذ» بر اساس اسناد تاریخی صورت گرفته، افزود: در ضبط سکانس‌های مرتبط با سفارت آمریکا از ۱۲ بازیگر انگلیسی زبان استفاده خواهد شد.

تهیه کننده «مریم مقدس» با اشاره به حجم تروکاژ و استفاده از دستاوردهای فنی برتر در این کار بیان داشت: به دلیل شلوغی خیابان طالقانی و سنگین بودن فیلمبرداری این بخش از مجموعه؛ دیوار سفارت آمریکا و سازه‌های مربوط به آن را در شهرک سینمایی غزالی بازسازی کرده‌ایم اما بقیه صحنه‌ها در داخل سفارت فیلمبرداری خواهند شد.

علی اکبری افزود: این مجموعه به لحاظ حجم تروکاژ و CGI حدود ۴۰۰ دقیقه یعنی یک سوم زمان پروژه را به خود اختصاص داده که تا کنون مجموعه‌ای با این ویژگی تولید نشده است. برای این بخش، یک تیم ۲۰ نفره از مهندسان نرم افزار مشغول فعالیت هستند و امیدواریم با موفقیت به انتها برسد تا نمونه موفقی باشد در حوزه سریال‌های تاریخی تا مانند کشورهای پیشرفته سینمایی بخش عمده‌ای از پروژه را با استفاده از پرده سبز و به صورت کامپیوتری تولید کنیم.

وی با بیان اینکه به ترکیب تیم بازیگری «نفوذ» هوشنگ توکلی و امیرمحمد زند اضافه شده‌اند، ادامه داد: این مجموعه در سه فاز تولید می شود که هر فصل ۳۰ قسمت دارد. روایت ۳۰ قسمت اول از پیش از انقلاب تا تسخیر لانه جاسوسی پیش می رود. فصل دوم این مجموعه به حوادث حین گروگانگیری تا کودتای نوژه و آغاز جنگ تحمیلی می پردازد و فاز سوم هشت سال دفاع مقدس را در بر می‌گیرد.

امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، جلیل فرجاد، ماشاله شاه مرادی، کاوه سماک باشی، سید امیر حسام شجاعی، شیوا بلوچی، نجوا صاحب الزمانی، فاطمه بیگی، محمد جواد جعفرپور، جلال فاطمی، هوشنگ توکلی و امیرمحمد زند بازیگران ایرانی «نفوذ» هستند.

سایر عوامل این مجموعه تلویزیونی عبارتند از: نویسنده جواد شمقدری، مهدی ارگانی مشاور و ناظر پروژه، محمود غلامی مجری طرح، عبدالحمید قدیریان مدیر هنری، حمیدرضا همتی مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان، هادی شلال وند مدیر تصویربرداری، شهریار بحرانی مدیر تدوین، داریوش صالحیان طراح گریم، عباس رستگارپور مدیر صدابرداری، علی نصیری نیا طراح صحنه،‌بهار مومنی طراح لباس، داوود رسولیان طراح جلوه‌های ویژه میدانی، بهنام خاکسار جلوه‌های کامپیوتری، بهنام جعفرپور دستیار دوم کارگردان، حسین کشاورزی جانشین مدیر تولید، داوود ناظمی دستیار تولید، علی علی اکبری دستیار تولید، اصغر جبارپور مدیر تدارکات، امیرحسین مدرس دستیار برنامه ریز، مهدی نبی‌زاده عکاس.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :