موضوعات ‌مرتبط: ورزشی بازی

a/142053 :کد

برانکو

برانکو: فقط ۱۵ دقیقه از بازی نیمه نهایی شرق آسیا را دیدم

  چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ — ۱۸:۲۵
تعداد بازدید : ۱۷۷   
 تحلیل ایران -برانکو: فقط ۱۵ دقیقه از بازی نیمه نهایی شرق آسیا را دیدم

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاشیما آنتلرز را تیمی قدرتمند در خط حمله دیدم، اما فراموش نکنید ما السد را حذف کردیم.

برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با تحلیل ایران در مورد صعود تیم کاشیما آنتلرز به فینال لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی این تیم با پرسپولیس اظهار داشت: من فقط موفق شدم 15 دقیقه پایانی بازی کاشیماآنتلرز مقابل سوون سامسونگ را تماشا کنم. نتیجه رقم‌خورده و گل‌های به ثمر رسیده، نشان می‌دهند که تیم ژاپنی کیفیت بالایی دارد. البته بارها گفته‌ام همه تیم‌هایی که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتند از کیفیت بالایی برخوردار بودند و هر یک شایستگی رسیدن به فینال را داشتند.

وی در واکنش به این پرسش که گل‌های ردوبدل شده در بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان در شرق آسیا نشان داد که حریف ژاپنی پرسپولیس در خط حمله قدر است و در دفاع نیز ضعف‌هایی دارد، یادآور شد: نتیجه بازی 3 بر 2 بود و کاشیما توانست گل سوم را به ثمر رسانده و خود را به فینال برساند. این نشان می‌‌دهد که توانایی این تیم در خط حمله خیلی بالاست. تأکید می‌کنم سطح تیم‌هایی که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حاضر بودند  با هم برابر است و در فینال هم هر تیمی می‌تواند قهرمان شود.

برانکو راجع به اینکه تیمش می‌تواند از ضعف خط دفاع حریف ژاپنی‌اش سود ببرد یا نه، خاطرنشان کرد: در این مورد الان نمی‌توانم اظهارنظر کنم، چرا که قبل از آن باید به خوبی حریف‌مان را آنالیز کنیم. چیزی که من در 15 دقیقه دیدم نشان می‌دهد که کاشیما خط حمله قوی دارد و مهاجمان آن می‌توانند برای هر حریفی تهدید جدی باشند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در مورد اینکه تیم‌های ایرانی همیشه مقابل حریفان شرق آسیا که فوتبال سرعتی بازی می‌کنند، مشکل داشته‌اند، گفت: اظهارنظر راجع به این مسئله آنهم از الان زود است. فراموش نکنید که السد تیم بسیار قدرتمندی بود که ما موفق به شکست آن شدیم. آنچه مشخص است ما از الان باید برای رویارویی با حریف ژاپنی‌مان برنامه‌ریزی کنیم.

                               

تیم فوتبال ایران     ورزش                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :