موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/142206 :کد

پرسپولیس

سرمربی کاشیما آنتلرز: قاطعانه مهیای بازی با پرسپولیس می‌شویم

  چهارشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۷ — ۱۹:۱۲
تعداد بازدید : ۱۸۸   
 تحلیل ایران -سرمربی کاشیما آنتلرز: قاطعانه مهیای بازی با پرسپولیس می‌شویم

سرمربی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن مدعی شد تیمش قاطعانه مهیای بازی مقابل پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان خواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران، تیم کاشیما آنتلرز امروز (چهارشنبه) در بازی هفته سی‌ویکم جی لیگ ژاپن با ترکیبی از بازیکنان جوان و ذخیره به مصاف اوزاکا رفت و با نتیجه یک بر صفر پیروز شد.

ایوا، سرمربی 46 ساله تیم کاشیما آنتلرز به دنبال این پیروزی و صعود به رده سوم جدول رده‌بندی جی‌لیگ ژاپن گفت: فکر می‌کنم با میدان دادن و اعتماد به بازیکنان جوان کار خوبی کردم. قدردان آنها به خاطر این  پیروزی در بازی رسمی هستم.

وی سپس با اشاره به مهیا شدن تیمش برای رویارویی روز شنبه آینده برابر پرسپولیس در بازی رفت فینال فصل 19-2018 لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: می‌خواهیم قاطعانه مهیای نبرد با پرسپولیس و فتح اولین جام قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا شویم. ما نخستین پیروزی خود را پس از پنج بازی در جی‌لیگ به دست آوردیم و فکر می‌کنم می‌تواند احساس ما را برای بازی با پرسپولیس تغییر دهد.

بازی رفت تیم‌های کاشیما آنتلرز و پرسپولیس از ساعت 15 روز سوم ماه نوامبر (9:30 صبح 12 آبان) در ورزشگاه کاشیما آغاز می‌شود. بازی برگشت نیز ساعت 18:30 به وقت ایران (24 شب به وقت ژاپن) 11 ماه نوامبر (19 آبان) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

                               

ورزش     فوتبال جهان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :