موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/142607 :کد

اجازه نمی دهیم مردم در تامین کالاهای اساسی دچار مشکل شوند

  دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ — ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -اجازه نمی دهیم مردم در تامین کالاهای اساسی دچار مشکل شوند

رییس جمهوری گفت: اجاره نمی دهیم مردم در تامین کالاهای اساسی دچار مشکل شوند و این کالاها را با همت مردم تولید خواهیم کرد و آنچه لازم است را از خارج وارد می کنیم.

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام حسن روحانی روز دوشنبه در جمع مردم آذربایجان غربی در ورزشگاه شهید چمران شهر خوی خطاب به مردم افزود: برای من و هیات همراه افتخار بزرگی است که امروز میهمان شما مردم بزرگوار و قهرمان آذربایجان غربی هستم.
وی اظهار داشت: خوشحالم که امروز سفر را از شهر دارالایمان، فرهنگ، علم و دانش و جهاد و ایثار و فقاهت و عرفان آغاز می کنیم؛ شهر خوی در میان همه مردم ایران به عنوان شهر پرنشاط و نگینی در مرزهای غربی ایران می درخشد.
وی اضافه کرد: خوشحالم که در ماهی میهمان شما هستم که همه ما میهمان پیامبر عظیم الشان اسلام ( ص)، امام صادق (ع) و ماه آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) هستیم.
رییس جمهوری کشورمان گفت: پیامبر برای ما و برای همه جهانیان خیر و رحمت و معنویت و برادری و همزیستی مسالمت آمیز و اخلاق و زندگی مادی و معنوی را برای بشر به ارمغان آورد؛ فخر ما این است که ما پیرو آن پیامبر رحمتی هستیم که برای همه جهانیان رحمت و مهربانی بود.
وی با بیان اینکه فخر ما اسلام و ایران است و البته ما ایرانیان به آذربایجان قهرمان هم فخر می کنیم، تاکید کرد: همواره آذربایجان به عنوان سنگر بزرگ حراست از ایران بزرگ و مقتدر اسلامی بوده است.
وی افزود: ما در سایه راهی که پیامبر عظیم الشان ما را آشنا کرده است، در مسیر اقتدار و قدرت ایران اسلامی حرکت خواهیم کرد.
حجت الاسلام روحانی اضافه کرد: من قبل از اینکه به آذربایجان و خوی عزیز نکاتی را به عرض برسانم، لازم می دانم از مردم شریف و قهرمان ایران در این ماه ها و در این ایامی که دشمنان ما می خواستند ما را از استقلال و آزادی و اسلام و جمهوریت و مردم سالاری پشیمان کنند، با قدرت و اقتدار در برابر دشمنان ایستادگی کردند، قدردانی کنم.
وی تاکید کرد: آنها می خواستند 13 آبان را ایران آشفته ببیند؛ آنها می خواستند 13 آبان را روز غم و اندوه مردم ایران مشاهده کنند، اما مردم ایران با مقاومت و ایستادگی شان روز 13 بان را روز قدرت و ایستادگی ملت در برابر دشمنان به نمایش گذاشتند.
رییس جمهوری کشورمان ادامه داد: درود بر شما مردم بزرگ و مردم قهرمانی که چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را با قدرات و نشاط به رخ جهانیان خواهید کشید و به همه دشمنان ما خواهید فهماند که با فشار بر ملت یران و بر اقتصاد کشورمان و با ایجاد مشکلات برای مردم قادر نیستند آنان را از اهداف بلندشان باز گردانند.
رییس جمهوری و اعضای هیات دولت در بدو ورود به فرودگاه خوی مورد استقبال مقام های ارشد کشوری و استانی قرار گرفتند.
دکتر روحانی در سفر یکروزه خود به آذربایجان غربی ضمن سخنرانی در جمع مردم استان در ورزشگاه شهید چمران خوی، در مراسم افتتاح طرح های عمرانی و درمانی از جمله راه آهن ارومیه شرکت و در جمع اعضای شورای اداری و نخبگان آذربایجان غربی سخنرانی می کند.
افتتاح راه آهن مراغه - ارومیه و آغاز سفر شهروندان ارومیه ای با استفاده از خط ریلی، بهره برداری از طرح های درمانی در شهرهای ارومیه و خوی در راستای ارائه خدمات به شهروندان از جمله طرح های در نظر گرفته شده برای سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی است.
جلسه با نخبگان و فعالان حوزه های مختلف، شرکت در جلسه شورای اداری و نشست خبری با نمایندگان رسانه ها از دیگر برنامه های سفر یکروزه رییس دولت دوازدهم به آذربایجان غربی است.

                               

حسن روحانی     آذربایجان غربی                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :