موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اموزش

a/14280 :کد

0

زمان اعلام نتیجه کنکور کارشناسی ناپیوسته

  شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ — ۱۵:۱۰
تعداد بازدید : ۲۴۶   
 تحلیل ایران -زمان اعلام نتیجه کنکور کارشناسی ناپیوسته

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته‌های متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۴ فردا بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

به گزارش تحلیل ایران، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش، اظهار داشت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته‌های متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1394 اعم از رشته‌هایی که پذیرش با آزمون یا با سوابق تحصیلی خواهد بود و همچنین فهرست اسامی معرفی شدگان چند باربر ظرفیت پذیرش رشته‌های نیمه متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی پیوسته فردا از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.

وی افزود:‌ داوطلبانی که اسامی آنها در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار می‌گیرد با توجه به مندرجات اطلاعیه‌ای که در این خصوص همزمان با اعلام اسامی آنها منتشر خواهد شد به سایت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مربوطه مراجعه کنند تا از برنامه زمانی و مدارک لازم برای ثبت نام مطلع شده و در زمان مقرر برای ثبت نام اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌در صورت نبودن برنامه زمانی خاص در سایت دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی، پذیرفته شدگان در یکی از روزهای سه شنبه 31 شهریور یا چهارشنبه اول مهر ماه با در دست داشتن مدارک برای ثبت نام به دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند.
توکلی بیان کرد:‌ آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته‌های نیمه متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی پیوسته اعلام می‌شود برای آگاهی از زمان مصاحبه به اطلاعیه سازمان سنجش که در تاریخ 20 مهر بر روی سایت قرار می‌گیرد، مراجعه کنند.
وی افزود:‌ظرفیت پذیرش دانشجور در 25 کدرشته امتحانی با آزمون 148 هزار و 553 نفر و در 44 کد رشته امتحانی بدون آزمون 63 هزار و 200 نفر است.

منبع:تسنیم
                               

کنکور     کارشناسی ناپیوسته     ازمون            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :