موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/14283 :کد

0

بازدید نمایندگان AFC از امکانات سپاهان و سایپا

  شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ — ۱۵:۱۹
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -بازدید نمایندگان AFC از امکانات سپاهان و سایپا

نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا با حضور در کشورمان از امکانات برخی باشگاه‌های ایرانی بازدید کردند.

به گزارش تحلیل ایران، با توجه به استقرار سیستم مجوز حرفه‌ای در فوتبال کشور و در راستای ممیزی سالانه باشگاه‌ها جهت شرکت در لیگ قهرمانان آسیا دو نفر از بازرسان کمیته صدور مجوز حرفه‌ای آسیا متشکل از ماهاجان واسدووان، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا و اونگ چونگ‌هنگ، بازرس مالی و حسابرس ارشد این کنفدراسیون  به ایران سفر کرده‌اند.

نمایندگان AFCدر ایران شروع به ممیزی مدارک تمامی باشگاه‌های لیگ برتر در کمیته صدور مجوز حرفه‌ای کرده و در سفرشان به کشورمان تمامی مدارک ارسال شده از سوی باشگاه‌ها به خصوص صورت‌های مالی، بودجه پیشنهادی باشگاه‌ها، اساسنامه و ماهیت حقوقی باشگاه‌ها را مورد ارزیابی و ممیزی قرار می‌دهند.

این بازرسان با جمع‌آوری شواهد و مدارک مورد نیاز خود با حضور در چند باشگاه لیگ برتر نسبت به راستی آزمایی مدارک ارائه شده و مشاهده سوابق مالی و حقوقی باشگاه‌ها روند ممیزی خود را تکمیل می‌کنند.

واسدووان و چونگ‌هنگ امروز (شنبه) با حضور در دفتر باشگاه سپاهان از امکانات، تجهیزات و سیتم‌های کاری باشگاه بازدید به عمل آوردند و مسائل مالی و استانداردهای باشگاه سپاهان را برای مطابقت با استانداردهای تعریف شده در AFC مورد بررسی قرار دادند.

نمایندگان AFC عصر روز پنجشنبه هم در محل باشگاه سایپا حاضر شده بودند تا به بازدید از امکانات و تجهیزات این باشگاه بپردازند. نمایندگان اعزامی AFC در جلسه‌ای مشترک با مسئولان باشگاه سایپا نقطه نظرات خود را بیان کردند و پای صحبت‌های مدیران ارشد باشگاه نشستند.


منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :