موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی صنعت

a/142945 :کد

آرتاویل تایر به چرخه تولید بازگشت

  دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ — ۱۰:۳۰
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -آرتاویل تایر به چرخه تولید بازگشت

بعد از گذشت دو هفته تعطیلی کارخانه آرتاویل تایر، با تامین مواد اولیه این کارخانه دوباره به چرخه تولید و فعالیت بازگشت.

‌به گزارش تحلیل ایران، کارخانه آرتاویل تایر که بزرگترین تولیدکننده لاستیک و تایر در شمالغرب کشور است بعد از تعطیلی موقت به دلیل عدم تامین مواد اولیه، به همت کارگران در چرخه تولید و فعالیت قرار گرفت تا در این اوضاع اقتصادی با چرخیدن چرخ این کارخانه چرخ زندگی کارگران آن نیز بچرخد.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با اعلام این خبر خوش به کارگران و نیروهای فعال در این مجموعه تولیدی اظهار کرد: همانطوری که قول داده بودیم در کمتر از دو هفته نسبت به تامین مواد اولیه اقدام کردیم تا این مجموعه تولیدی با ظرفیت 30 هزار تن تولید لاستیک به فعالیت خود ادامه دهد.


سیدحامد عاملی خاطرنشان کرد: با پیگیری استاندار اردبیل و تامین ارز مورد نیاز مواد اولیه این کارخانه تامین شده تا آرتاویل تایر به فعالیت خود ادامه داده و کارگران نیز امیدوار به تولید مضاعف و تلاش بیش از پیش باشند.


وی به طرح توسعه این کارخانه و تلاش سرمایه‌گذاران برای عملیاتی کردن فازهای جدید این کارخانه اشاره کرد و گفت: فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر که اقدام به تولید لاستیک ماشین‌آلات سنگین خواهد کرد با توان مضاعف در حال تکمیل مراحل پایانی است که 30 درصد به ظرفیت تولید تایر خودروهای سنگین افزوده خواهد شد.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: تا پایان سال با بهره‌برداری از فاز دوم این کارخانه و طرح توسعه نه تنها بر اشتغال جدید افزوده خواهد شد بلکه کارخانه آرتاویل تایر قادر خواهد بود به تولید محصولات متنوع خود ادامه دهد.


عاملی در مورد پرداخت حقوق کارگران در روزهای تعطیلی این واحد تصریح کرد: هیچ مشکلی در پرداخت حقوق ماهانه کارگران وجود ندارد و مدیران این واحد تولیدی قول داده‌اند تا پرداخت حقوق را به موقع و به شکل کامل انجام دهند.


کارخانه آرتاویل تایر یکی از بزرگترین مجموعه‌های تولیدی استان اردبیل است که تایرهای تولیدی آن در سایزها و اندازه‌های مختلف به بازار عرضه شده و از برندهای مشهور تایر در کشور است.

                               

کارخانه آرتاویل     لاستیک     صنعت            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :