موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی تولید

a/142993 :کد

سید یاسر رایگانی :

لبنی پس از جریمه میلیاردی تعزیرات: به گران‌فروش ادامه می دهیم

  چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ — ۰۹:۰۸
تعداد بازدید : ۱۶۶   
 تحلیل ایران -لبنی پس از جریمه میلیاردی تعزیرات: به گران‌فروش ادامه می دهیم

یک تیم گشت مشترک تعزیرات حکومتی با همراهی نمایندگان سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان صنعت، معدن و تجارت و بازرسی کل کشور با مراجعه به یک کارخانه لبنی، به بررسی وضعیت تخلفات پرداختند.

وی افزود: پس از چند ساعت کارشناسی نمایندگان سازمان حمایت و وزن‌کشی محصولات تولیدی این کارخانه، تخلف گرانفروشی شیر و سایر لبنیات در این کارخانه به ‌ارزش 68 میلیارد ریال محرز و پرونده به شعبه بدوی برای صدور حکم ارجاع شد.

رایگانی تصریح کرد: وزن اقلام تولیدی در این کارخانه نیز بررسی شد و خوشبختانه تخلف کم‌فروشی مطرح نبوده است. امید شهرآبادی رئیس شعبه بدوی حاضر در این گشت، گفت: برابر قانون، این کارخانه به پرداخت 5 برابر ارزش ریالی تخلف مکشوفه محکوم می‌شود و اگر سابقه تخلف نیز موجود باشد که به‌ اقرار مدیرعامل این شرکت، پیشتر هم پرونده تعزیراتی داشته‌اند، این جریمه تا 70 میلیارد تومان نیز قابل افزایش است.

به نقل از تسنیم بر اساس این گزارش، مدیرعامل این شرکت اذعان داشت که با توجه به گرانی شیر خام و مواد اولیه برای تولید لبنیات، امکان اعمال نرخ‌گذاری تعیین‌ شده از سوی سازمان حمایت، قابل انجام نیست و همچنان این تخلف گران فروشی ادامه خواهد داد .

                               

سید یاسر رایگانی     تعزیرات     کارخانه            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :