موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/142994 :کد

اجلاس سراسری نماز

اجلاس سراسری نماز با پیام رهبر معظم انقلاب در سمنان آغاز شد

  چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ — ۰۹:۱۸
تعداد بازدید : ۱۵۰   
 تحلیل ایران -اجلاس سراسری نماز با پیام رهبر معظم انقلاب در سمنان آغاز شد

بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز روز چهارشنبه با قرائت پیام حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سمنان آغاز شد.

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری به همراه تعدادی از وزیران کابینه نیز در این اجلاس حضور خواهد یافت و سخنرانی می کند.
اجلاس امسال با حضور یک هزار و 600 میهمان و 400 مسوول کشوری و استانی در سالن امیرکبیر دانشگاه سمنان به مدت یک روز برگزار می شود.
اجلاس سراسری نماز به صورت سالانه و با اعلام آمادگی استان ها برگزار می شود و امسال نیز دیار دارالمرحمه سمنان میزبان اجلاس نماز است.
معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور در حاشیه آغاز اجلاس به ایرنا گفت: امسال در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز، یک هزار و 536 اثر در محورها و موضوع های مختلف مانند اجرا، اقامه و کارهای ابتکاری در زمینه دیجیتال به دبیرخانه اجلاس ارسال شد.
منصور سرگزی اظهار داشت: 825 خانم و 711 آقا از سراسر کشور در اجلاس سراسری نماز شرکت و آثار خود را ارائه کردند.
وی ادامه داد: در بخش شیوه های انس کودکان با نماز در مهدهای کودک 238 اثر، مهارت های دعوت به نماز در مدرسه و دانشگاه ها 453 اثر و روش های دعوت همسالان به نماز 191 اثر ارسال شده است.
سرگزی اظهار داشت: شرکت کنندگان در اجلاس در زمینه راه های دعوت به نماز در فضای مجازی و رسانه 121 اثر، شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز در دستگاه های دولتی 64 اثر، روش ها و مهارت های مبلغان و روحانیان در دعوت به نماز 95 اثر به دبیرخانه ارسال کردند.
وی تصریح کرد: 443 اثر در قالب ایده ها و تجربه های موفق، 385 اثر در بخش علمی و پژوهشی، 629 اثر در زمینه ادبی و هنری و 79 اثر در بخش محصولات کمک آموزشی به دبیرخانه اجلاس سراسری نماز ارسال شده است.
شرکت کنندگان در محورها و موضوع های مختلف مانند اجرا، اقامه و کارهای ابتکاری در زمینه دیجیتال آثار خود را به دبیرخانه اجلاس سراسری سالانه نماز ارسال کردند.
معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور گفت: رسانه ها در انعکاس این رویداد بزرگ به منظور ترویج و توسعه فرهنگ نماز بیش از بیش تلاش کنند.
به گزارش ایرنا، بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز امروز به مدت یک روز و در 2 نوبت صبح و عصر در سالن اجتماعات دانشگاه سمنان در حال برگزاری است.

                               

اجلاس سراسری نماز     رهبری     سمنان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :