موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/143175 :کد

باشگاه ذوب آهن

منعی برای حضور دوربین صدا و سیما نیست

  چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ — ۱۲:۱۷
تعداد بازدید : ۵۸۶   
 تحلیل ایران -منعی برای حضور دوربین صدا و سیما نیست

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: باتوجه به عذرخواهی صدا و سیما از مردم، منعی برای حضور دوربین‌های صدا و سیما در بازی امروز در ورزشگاه فولادشهر نیست.

به گزارش تحلیل ایران، دعوای باشگاه ذوب‌آهن با صدا و سیما موضوعی است پیش از این سابقه دارد و شبکه سه سیما در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا به جای ذوب‌آهن ایران، نام اصفهان را در مقابل این تیم قرار داد تا اینکه در مرحله قرعه‌کشی امسال مسابقات جام باشگاه‌های آسیا بازهم این اشتباه از سوی شبکه خبر تکرار شود و جلوی نام ذوب‌آهن «ایران» درج نشود.

مشابه همین اتفاق برای استقلال تهران هم رخ داد که باعث اعتراض این تیم پایخت هم شد ولی سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن به جهت تکرار این موضوع به شدت واکنش نشان داد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در بازی مقابل پارس جنوبی به دوربین‌های صدا و سیما اجازه نداد تا بازی را پخش کنند و به آن‌ها گفت تا زمانی که صدا و سیما از مردم فهیم اصفهان عذرخواهی نکند، اجازه ورود دوربین‌های صدا و سیما را به ورزشگاه نمی‌دهم.

سبزپوشان اصفهانی در چهارچوب مسابقات لیگ برتر و از هفته پانزدهم تا ساعتی دیگر میزبان نفت مسجد سلیمان در فولادشهر خواهد بود؛ روز گذشته و زمانی که نشست خبری سرمربیان برگزار شد، هیچ کدام یک از واحدهای خبری و صدا و سیما با دوربین در نشست خبری حضور پیدا نکردند که شائبه تحریم و عدم پوشش بازی امروز از سوی صدا و سیما را بالا برد.

در همین راستا سعید آذری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در این باره گفت: باتوجه به اینکه صدا و سیما از مردم عذرخواهی کردند، به آن‌ها نامه زدیم و اعلام کردیم منعی برای حضور آن‌ها در ورزشگاه وجود ندارد.

به گزارش فارس، دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و نفت مسجد سلیمان از ساعت 15 در ورزشگاه فولادشهر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

                               

ذوب آهن     صدا و سیما     پخش فوتبال            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :