موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی لغزندگی جاده

a/143306 :کد

در مسیر جاده ها

تردد در ۵ استان با زنجیر چرخ امکانپذیر است

  ﺳﻪشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ — ۱۰:۳۹
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -تردد در ۵ استان با زنجیر چرخ امکانپذیر است

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: با توجه به بارش ها هم اکنون تردد در ۵ استان کردستان در اکثر جاده ها، اردبیل در جاده اردبیل - خلخال و محدوده گردنه اسالم، کرمانشاه در جاده

سرهنگ نادر رحمانی روز سه شنبه افزود: در استان های آذربایجان شرقی و غربی، چهارمحال و بختیاری و زنجان در اکثر جاده ها، مازندران در ارتفاعات جاده هراز و کندوان، اصفهان در جاده های داران- الیگودرز، موته- گلپایگان، خوانسار، عسگران و فریدونشهر بارش برف گزارش شده است.
وی از شهروندان خواست در صورت تردد از این استان ها با توجه به ناپایداری جوی، حتما زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
وی افزود: همچنین در استان های خوزستان، مرکزی، مازندران، لرستان، گیلان، کرمانشاه، البرز، قم، قزوین، تهران، ایلام در اکیر جاده ها، اصفهان در جاده های کاشان- قم و میمه- دلیجان بارش باران گزارش شده است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور افزود: در استان های اردبیل در اکثر جاده ها، خراسان رضوی در جاده های مشهد- امام تقی و مشهد - فریمان و در جاده کرج- چالوس در محدوده هزار چم نیز مه گرفتگی با کاهش دید گزارش شده است.
سرهنگ رحمانی خواست در صورت تردد در این جاده ها با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی رانندگی کنند.
وی ادامه داد: هم اکنون در باند جنوبی آزاد راه کرج- قزوین در محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزاده راه تهران- کرج در محدوده پل فردیس تا گرمدره ترافیک گزارش شده است و سایر جاده های کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (10 خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است و در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :