موضوعات ‌مرتبط: ورزشی حوزه فوتبال ایران

a/143359 :کد

فوتبال

مهدی تاج: سلطانی‌فر از فوتبال حمایت می‌کند

  چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ — ۲۰:۳۱
تعداد بازدید : ۳۷۸   
 تحلیل ایران -مهدی تاج: سلطانی‌فر از فوتبال حمایت می‌کند

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت: خیز مجموعه فوتبال ایران برای قهرمانی در آسیاست و امیدوارم پس از سال‌ها این اتفاق رخ دهد و خوشبختانه وزیر ورزش و جوانان نیز حمایت لازم را از فوتبال ایران داشته است.

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج در حاشیه نشست روسای فدراسیون‌ها با وزیر ورزش و جوانان، این نشست را بسیار خوب توصیف کرد و اظهار داشت: در این نشست سلطانی‌فر هم برای تیم ملی فوتبال ایران آرزوی موفقیت کرد. تیم ملی فوتبال ایران اکنون اردوی خوبی را در قطر آغاز کرده است و بعد از این اردو هم در کیش آخرین مرحله اردوی آمادگی قبل از جام ملت‌های آسیا برپا می‌شود و مراسم بدرقه هم در کیش برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به این مهم که تیم ملی 42 سال است قهرمان جام ملت‌های آسیا نشده، گفت: ظرفیت تیم‌ها با دوران گذشته تفاوت پیدا کرده است و امیدواریم تیم ملی فوتبال ایران نتایج لازم و آبرومند را کسب کند و خیز مجموعه هم برای قهرمانی است. خوشبختانه در جلسه فدراسیون‌ها هم سلطانی‌فر با آرزوی موفقیت تاکید کرد که حمایت لازم را انجام می دهیم.

رئیس فدراسیون فوتبال امکانات سخت افزاری فدراسیون را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه زمین چمن مصنوعی که دارای کیفیت بسیار عالی است و قابلیت برگزاری مسابقات بین المللی را دارد ، در آکادمی فوتبال افتتاح شده، عنوان کرد: زمین‌های شماره یک و دو، ساختمان پک و ایایفمارک همراه با امکانات جانبی دیگر از جمله استخر و سونا همچنین هتل‌های خوبی که در اختیار داریم، باعث شده با ظرفیت نظام جمهوری اسلامی صاحب مجموعه بی‌نظیری در آسیا باشیم.

تاج گفت: زمین مجموعه ساختمان اداری فدراسیون فوتبال هم با حمایت و مساعدت وزیر در اختیار فدراسیون قرار گرفته، اما عملیات احداث را متوقف کردیم تا به دلیل تداخل با طرح جامع ورزشگاه آزادی نقشه را اصلاح و ساختمانی در خور نام فدراسیون را احداث کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :