موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/144392 :کد

سردار جعفری :

قدرت جمهوری اسلامی شکست‌ناپذیر است

  یکشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۷ — ۰۸:۲۵
تعداد بازدید : ۳۴۱   
 تحلیل ایران -قدرت جمهوری اسلامی شکست‌ناپذیر است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز همه دنیا واقف به اقتدار و صلابت ایران اسلامی است و دشمنان می‌دانند که قدرت جمهوری اسلامی شکست‌ناپذیر است.

به گزارش تحلیل ایران، محمدعلی جعفری در حاشیه برگزاری مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم ۱۲ اظهار داشت: تاکنون استراتژی‌های جمهوری اسلامی، پدافندی بوده، اما به نظر می‌رسد که از این به بعد باید آمادگی تهاجم و تعقیب دشمن را داشته باشیم.

وی افزود: دشمنان باید بدانند که اگر تعدی و یا تجاوزی انجام دهند، نه تنها ما خاک کشور خود را پس می‌گیریم، بلکه تا هر جایی که باشد آنها را تعقیب می‌کنیم.

جعفری تصریح کرد: نیروهای سپاه در بخش‌های مختلف از آمادگی بالایی برای دفاع از این آب و خاک برخوردار هستند.

وی در خصوص حضور ناوگروه آمریکایی در منطقه خلیج فارس گفت: حضور این ناوگروه برای فریب کشورهای منطقه و تظاهر به اینکه آنها امنیت این کشورها را فراهم می‌کنند، است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: حضور این ناوگروه برای تأمین امنیت کشورهای منطقه یک نوع فریب است و امیدواریم که کشورها فریب دشمن را نخورند.

جعفری تاکید کرد: این جمهوری اسلامی است که با اقتدار و صلابت امنیت منطقه، تنگه هرمز و خلیج فارس و کشورهای دوست را تأمین می‌کند و رزمایشی که انجام شد، پاسخی به ادعاهای دشمنان بود.

وی اظهار داشت: دشمنان باید این را بدانند که توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران یک توان بازدارنده است و همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند اگر بخواهند یکی بزنند، حتما ۱۰ تا خواهند خورد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :