موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/14450 :کد

0

ناوگان جنگی روسیه در راه سوریه

  یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ — ۱۰:۵۷
تعداد بازدید : ۲۶۱   
 تحلیل ایران -ناوگان جنگی روسیه در راه سوریه

همزمان باافزایش گمانه زنی هادررابطه باپررنگ ترشدن نقش نظامی روسیه دربحران سوریه واسیس دومین پایگاه دریایی ارتش روسیه دربندرلاذقیه سوریه،رسانه هاتصاویرناوگان نظام روسیه رادرتنگه بسفرترکیه منتشرکرده اند

همزمان با افزایش گمانه زنی ها در رابطه با پررنگ تر شدن نقش نظامی روسیه در بحران سوریه و تاسیس دومین پایگاه دریایی ارتش روسیه در بندر لاذقیه سوریه، رسانه ها تصاویر ناوگان نظام روسیه را در تنگه بسفر ترکیه منتشر کرده اند.
به گزارش گروه تحلیل ایران،،همزمان با افزایش گمانه زنی ها در رابطه با پررنگ تر شدن نقش نظامی روسیه در بحران سوریه و تاسیس دومین پایگاه دریایی ارتش روسیه در بندر لاذقیه سوریه، رسانه ها تصاویر ناوگان نظام روسیه را در تنگه بسفر ترکیه منتشر کرده اند. بنابر این گزارش، رسانه های ترکیه روز کذشته تصاویری از لحظه عبور جندین رزمناو ارتش روسیه از آبهای ترکیه و ورود آنها به دربای مدیترانه با هدف رسیدن به سوریه را منتشر کرده اند.

اعزام این ناوگان جنگی در حالی است که پیشتر مسکو از افزایش حضور نظامی خود در سوریه خبر داده بود. طی روزهای اخیر رسانه های غربی و عربی از تاسیس دومین پایگاه بزرگ دریایی ارتش روسیه در بندر لاذقیه سوریه خبر داده و تصاویر ماهواره ای از تخلیه انواع تسلیحات نظامی و خودروهای زرهی مدرن روسی در آن خبر داده بودند.

منبع : تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :