موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بازار

a/144543 :کد

راه و مسکن

شهردار تهران: آشفتگی مسکن را خنثی می‌کنیم

  جمعه ۰۷ دی ۱۳۹۷ — ۱۲:۲۵
تعداد بازدید : ۱۵۷   
 تحلیل ایران -شهردار تهران: آشفتگی مسکن را خنثی می‌کنیم

شهردار تهران با بیان این‌که متولی ساماندهی بازار مسکن نیستیم، گفت: شهرداری تمام تلاش خود را برای خنثی کردن تلاطمات و آشفتگی های بازار مسکن انجام می دهد.

به گزارش تحلیل ایران  ، پیروز حناچی با اشاره به تلاطمات بازار مسکن در پایتخت و افزایش چند برابری قیمت‌ها، اظهار کرد: متولی اصلی مدیریت بازار مسکن وزارت راه و شهرسازی بوده و مسئولیت ساماندهی و مدیریت بازار مسکن پایتخت بر عهده شهرداری تهران نیست.

وی افزود: شهرداری تمام تلاش خود را برای خنثی کردن تلاطمات و آشفتگی های بازار مسکن انجام می دهد، اما شهرداری تهران متولی ساماندهی بازار مسکن نیست.

وی با اشاره به همکاری های شهرداری تهران با وزارت راه و شهرسازی در حوزه مدیریت بازار مسکن، افزود: قطعا شهرداری همکاری های لازم را با وزارت راه داشته و خواهد داشت، اما شهرداری برای ساماندهی وضعیت بازار اقتصادی مسکن وظیفه ای ندارد.

به گزارش تحلیل ایران ، بر اساس جدیدترین امار منتشر شده از سوی وزارت راه و شهرسازی قیمت مسکن در آذرماه امسال نسبت به ماه پیش از آن (آبان 97) بالغ بر 4.8 درصد افزایش یافته است. کارشناسان اقتصادی پیش بینی می‌کنند در زمستان امسال روند افزایش قیمت مسکن متوقف شده و این این بخش وارد رکود عمیقی خواهد شد.

                               

بازار     مسکن                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :