موضوعات ‌مرتبط: ورزشی حوزه فوتبال ایران

a/144603 :کد

ورزش

فتحی: برای انعقاد قرارداد با جپاروف مشکلی وجود ندارد

  یکشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۷ — ۱۷:۳۹
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -فتحی: برای انعقاد قرارداد با جپاروف مشکلی وجود ندارد

امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال، گفت: در حال مذاکره با چند مهاجم طراز اول و در سطح باشگاه بزرگی چون استقلال هستیم.

به گزارش تحلیل ایران  و به نقل از سایت باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی در خصوص آخرین وضعیت استقلال و دیگر مسائل صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید: 

* وضعیت استقلال چطور است؟

بازیکنان پس از پشت سرگذاشتن یک نیم‌فصل سخت و پر اُفت و خیز در حال استراحت هستند. کادر فنی و همین‌طور کمیته فنی باشگاه بازی‌های نیم‌فصل را آنالیز کرده و نقاط ضعف و قوت تیم را بررسی و شناسایی کردند و یک گزارش جامع و کامل جهت هرگونه تصمیم فنی آماده شده است. همچنین در حال پیگیری مطالبات‌مان از اسپانسرهای باشگاه هستیم تا بتوانیم با تأمین منابع مالی، ان‌شاءالله قبل از شروع تمرینات قسمتی از تعهدات‌مان را به بازیکنان و همین‌طور کادر فنی پرداخت کنیم.

* روند مذاکرات با سرور جپاروف به کجا رسید؟

با توجه به درخواست سرمربی، از هفته‌های قبل مذاکرات‌مان را با سرور شروع کردیم. این بازیکن نیز برای حضور مجدد در جمع خانواده خود اعلام آمادگی کرد. بخشی از طلب 130 هزار دلاری فصل گذشته این بازیکن که باید سال قبل تسویه می‌شد را، پرداخت کردیم. همین‌طور قسمت دیگری از طلب این بازیکن توسط شرکت آراد که از هواداران باشگاه هستند پرداخت شده که جا دارد از لطف و حمایت این عزیزان تشکر کنم. به نظرم برای حضور جپاروف و انعقاد قرارداد با او مشکلی وجود ندارد، البته برابر روال و عرف جاری باید تست‌های لازم پزشکی و بدنی از جپاروف گرفته شود تا پس از تأیید معاونت پزشکی باشگاه بتوانیم از وجود سرور آماده و توانمند مانند سال گذشته استفاده کنیم.

* آیا برنامه‌ای برای جذب بازیکن خارجی دیگری دارید‌؟

همان‌طور که قبلاً هم عرض کرده بودم، با هماهنگی کامل سرمربی باشگاه گزینه‌های مختلفی را بررسی کردیم و به دور از حاشیه و جنجال‌های نقل‌وانتقالاتی که مطلوب باشگاه نیست، در حال مذاکره با چند مهاجم طراز اول و در سطح باشگاه بزرگی چون استقلال هستیم. امیدوارم مذاکرات‌مان به زودی به نتیجه نهایی برسد و خدمت هواداران عزیز و فهیم باشگاه اعلام کنیم. من دوباره اعلام می‌کنم تمام تلاش و سعی ما جذب بازیکن توانمند و اثرگذار است که بنابر نظرات سرمربی بتوانیم حضور بسیار قدرتمندانه‌ای در لیگ قهرمانان آسیا و همین‌طور نیم‌فصل دوم داشته باشیم. به محض حصول نتیجه نهایی نیز از طریق سایت باشگاه به اطلاع همه عزیزان خواهیم رساند.

* آیا حضور دستیار جدید در کادر فنی، جزو برنامه باشگاه است؟

طبق پیشنهاد شفر و با توجه به مکاتباتی که با فدراسیون فوتبال آلمان داشتیم، یک مربی جوان با تحصیلات آکادمیک و همین‌طور رزومه مناسب را انتخاب کرده و به زودی به جمع ما اضافه خواهد شد که قطعاً با نظر سرمربی از وجود این مربی در آکادمی باشگاه و نظارت بر تیم‌های پایه‌ای هم استفاده خواهیم کرد. باشگاه استقلال ضمن حمایت کامل از کادر فنی خود به لحاظ تقویت کادر فنی این تصمیم را گرفته که علاوه بر تیم بزرگسالان نگاه ویژه و علمی نیز بر تیم‌های پایه داشته باشیم.

* اردوی نیم فصل در چه کشوری برگزار می‌شود؟

طبق برنامه‌ای که شفر قبل از تعطیلات اعلام کرد، در روزهای 13 و 14 دی، تیم به کلینیک می‌رود و تست‌های لازم فنی و پزشکی از بازیکنان گرفته می‌شود. ان‌شاءالله شانزدهم دی ماه برای یک اردوی آماده سازی دو هفته‌ای عازم دوحه قطر می‌شویم که امیدوارم با توجه به شرایط خوب آب و هوایی قطر، اردوی مفیدی برای تیم باشد.

* روابط باشگاه در حال حاضر با فدراسیون فوتبال چگونه است؟

از زمان حضور بنده در باشگاه استقلال، همواره تعامل و ارتباط بسیار مناسب و مستمری بین باشگاه و فدراسیون فوتبال برقرار بوده و الان نیز به لطف خدا این تعامل و ارتباط بسیار خوب برقرار است. همین‌طور با سازمان لیگ که من جا دارد از زحمات و همکاری همه این عزیزان تشکر کنم. البته امکان دارد که اختلاف سلایقی در این جهت و صرفاً برای منافع باشگاه وجود داشته باشد که این در فوتبال و در یک خانواده امری طبیعی و اجتناب‌ناپذیر است، اما در هر صورت باشگاه استقلال خود را موظف و مکلف به رعایت قوانین فوتبال کشور دانسته و فدراسیون فوتبال هم متقابلاً در جهت کمک به باشگاه کوتاهی نکرده است.

* ... و صحبت پایانی؟

من از همه هواداران و عاشقان استقلال تشکر می‌کنم و امیدوارم با صبر و شکیبایی منتظر حضور بسیار قدرتمند ما در ادامه راه باشند. من از لطف و حمایت این عزیزان در نیم‌فصل گذشته تشکر می‌کنم و امیدوارم با استمرار این حمایت‌ها، لایق خدمت‌گزاری این عزیزان باشیم. همین‌طور از تمامی بازیکنان استقلال که واقعاً با درک مشکلات باشگاه به ویژه مشکلات مالی که همه باشگاه‌ها از جمله ما درگیر آن هستیم، موقعیت ما را درک می‌کنند، تشکر و سپاس ویژه دارم. همین‌طور از کادر فنی و تمامی همکارانم در باشگاه که واقعاً به صورت تمام وقت برای سربلندی استقلال تلاش می‌کنند.

                               

ورزش     تیم فوتبال ایران     قرارداد            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :