موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تهران

a/144751 :کد

شهرداری

پیش‌بینی کسری بودجه ۲ تا ۳ هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران

  یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ — ۱۳:۴۳
تعداد بازدید : ۹۴   
 تحلیل ایران -پیش‌بینی کسری بودجه ۲ تا ۳ هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران

سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران از ارسال قبوض کسب و پیشه، نوسازی و پسماند در اوایل بهمن به درب منازل و مغازه‌ها خبر داد و گفت: در بدبینانه‌ترین شرایط پیش‌بینی می‌شود شهرداری تهران امسال ۲

به گزارش تحلیل ایران؛ زریر نگین‌تاجی امروز در حاشیه برگزاری یکصدو دوازدهمین جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد: برنامه 5 ساله سوم توسعه شهرداری تهران طی جلسات آینده در صحن علنی شورا مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در واقع لایحه بودجه سال 98 شهرداری تهران نیز مطابق با این برنامه و برشی از آن خواهد بود.

وی تصریح کرد: در برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران احکام مناسبی پیش‌بینی شده است که بر اساس آن لایحه بودجه 98 شهرداری تهران تهیه و تدوین خواهد شد؛ در بودجه 98 شهرداری تهران،‌ قطعا تاکید ویژه‌ای بر درآمدهای شهرداری در سال آینده خواهد شد.

نگین‌تاجی با اشاره به آخرین درآمدهای شهرداری در سال 97 گفت: امروز 250 میلیارد تومان درآمد سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری تهران بوده که این مبلغ به خزانه شهرداری واریز شده است که امیدواریم در سال آینده این بخش تقویت و درآمدها سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری تهران نسبت به سال‌های قبل بیشتر شود.

وی ادامه داد: بودجه امسال شهرداری تهران 17 هزار و 400 میلیارد تومان بوده است که تاکنون 10 هزار میلیارد تومان از این رقم محقق شده است و با توجه به ماه‌های پایانی سال پیش‌‌بینی می‌شود با توجه به اخذ عوارض پسماند کسب و پیشه و نوسازی طی ماه‌های آینده 4 هزار میلیارد تومان نیز از درآمد شهرداری تهران محقق شود.

سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران افزود: در بدبینانه‌ترین شرایط پیش‌بینی می‌شود که شهرداری تهران امسال 2 تا 3 هزار میلیارد تومان کسری بودجه داشته باشد.

نگین‌تاجی در پایان از ارسال قبوض کسب و پیشه و پسماند و نوسازی به درب منازل اشاره کرد و گفت: این قبوض از اوایل بهمن ماه ارسال می‌شود.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :