موضوعات ‌مرتبط: فناوری بین الملل

a/144800 :کد

بیداری اسلامی

رونمایی از سامانه موشکی جدید توسط ارتش یمن؛ شکار ۱۸ مزدور عربستان

  ﺳﻪشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ — ۲۲:۴۱
تعداد بازدید : ۱۵۸   
 تحلیل ایران -رونمایی از سامانه موشکی جدید توسط ارتش یمن؛ شکار ۱۸ مزدور عربستان

سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت که به زودی سامانه موشکی جدیدی رونمایی خواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از المسیره، یحیی سریع سخنگوی رسمی ارتش و کمیته های مردمی یمن گفت که به زودی سامانه موشکی جدیدی توسط ارتش مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. 

سریع گفت که ائتلاف متجاوز سعودی تا کنون صدها بار آتش بس در الحدیده را نقض کرد.

وی افزود که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن مراکز تجمع مزدوران و متجاوزان در پادگان خالد در المخا واقع در تعز را هدف قرار دادند.

 نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن امروز سه شنبه حملات گسترده ارتش سعودی و مزدوران در عسیر را دفع کردند که در پی این عملیات شماری از مزدوران کشته و زخمی شدند و چندین دستگاه خودروی زرهی آنها منهدم شد.

یگان تک تیراندازان ارتش و کمیته های مردمی یمن امروز سه شنبه 18 عملیات علیه مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در جبهه نهم واقعا در صنعا انجام دادند.

از سوی دیگر منابع محلی اعلام کردند که عناصر مسلح یک مقر متعلق به مزدوران امارات را در استان ابین هدف قرار دادند که در پی آن دو تن کشته و ده نفر زخمی شدند.

وتشهد المحافظات الجنوبیة فوضى أمنیة عارمة وتنامی لجماعات داعش والقاعدة منذ احتلالها من قوات الغزو والاحتلال السعودی الإماراتی قبل نحو عامین ونصف.

از زمان اشغال استان‌های جنوبی یمن توسط ائتلاف متجاوز سعودی اماراتی این استان‌ها شاهد هرج و مرج گسترده و رشد روز افزون گروه‌های تروریستی وابسته به داعش و القاعده است.

1733 شهید و 2057 زخمی، تلفات یک ساله تجاوز سعودی‌ها به یمن

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :