موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست استان

a/144866 :کد

پارک

معاون ‌رئیس جمهور: پارک‌های علم و فناوری به بخش خصوصی واگذار میشود

  شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ — ۱۷:۱۰
تعداد بازدید : ۲۳۳   
 تحلیل ایران -معاون ‌رئیس جمهور: پارک‌های علم و فناوری به بخش خصوصی واگذار میشود

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: نسل جدید پارک‌های علم و فناوری به سمت واگذاری به بخش خصوصی حرکت می‌کند و حتی ایجاد پارک‌ و زیرساخت‌ها توسط این بخش اجرا می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران، سورنا ستاری با حضور در مراسم افتتاحیه نخستین پارک علمی فناوری سلامت کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اکنون بیش از 40 پارک علم و فناوری وجود دارد اما تنها 2 پارک به حوزه سلامت اختصاص دارند.

وی با بیان اینکه شرکت‌های زیادی در این پارک‌ها درحال فعالیت هستند و این امر در استان اصفهان مورد توجه ویژه قرار دارد، افزود: حوزه سلامت در در زمینه‌های مختلف بازار فوق العاده‌ای دارد و این موضوع سبب می‌شود شرکت‌های بسیاری رشد کنند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به پیشرفت‌های پارک‌های علم و فناوری کشور تصریح کرد: اقدامات قابل توجهی در زمینه پیشرفت این شرکت‌ها صورت گرفته و با همدلی شرکت‌های دانش بنیان در استان اصفهان اتفاقات خوبی رقم خورده است.

وی افزود: نسل جدید پارک‌های علم و فناوری به سمت واگذاری به بخش خصوصی حرکت می‌کند و حتی پارک‌ و زیرساخت‌ها توسط این بخش اجرا می‌شود، این اتفاق در تهران درحال رخ دادن است و بدنبال ایجاد آن در استان‌ها و اصفهان هستیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :