موضوعات ‌مرتبط: ورزشی حوزه فوتبال ایران

a/144867 :کد

کی روش

نتیجه دیدار عراق - یمن استراتژی ما را برای دیدار بعدی مشخص میکند

  شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ — ۱۷:۱۵
تعداد بازدید : ۱۷۰   
 تحلیل ایران -نتیجه دیدار عراق - یمن استراتژی ما را برای دیدار بعدی مشخص میکند

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تیم ویتنام فوتبال مثبتی بازی کرد و بازیکنان ما تلاش و پشتکار خوبی در بازی از خود نشان دادند.

به گزارش تحلیل ایران ، کارلوس کی‌روش پس از پیروزی 2 بر صفر تیم ملی ایران مقابل ویتنام گفت: امروز هر دو تیم برای صعود بازی و تلاش می‌کردند. البته آمار وجود دارد و تیم ایران در نیمه اول بالای 70 درصد مالکیت توپ داشت و حتی یک موقعیت گل هم به تیم حریف نداد. تیم ویتنام فوتبال مثبتی بازی کرد و بازیکنان ما تلاش و پشتکار خوبی در این بازی از خود نشان دادند.

نیمه اول باید 2 بر صفر یا 3 بر صفر به سود ما تمام می‌شد
وی در ادامه افزود: ما توانستیم عملکرد خوبی از خود در نیمه اول نشان دهیم و با توجه به عملکردمان باید این نیمه را با نتیجه 2 بر صفر یا 3 بر صفر به پایان می‌رساندیم.

ویتنام در نیمه دوم فقط یک ضربه به دروازه ما داشت
سرمربی تیم ملی ایران همچنین تصریح کرد: ما نتوانستیم نیمه نخست را با گل‌های بیشتر به پایان برسانیم و این باعث شد تا تیم ویتنام اعتمادبه‌نفس بیشتری پیدا کند و در نیمه دوم یک ضربه به دروازه ما داشت،‌ البته این گویای همه چیز است،‌ 90 دقیقه و یک ضربه! الان هم باید توجه ما به بازی بعد باشد.

نتیجه دیدار عراق - یمن استراتژی ما را برای دیدار بعدی مشخص می‌کند
کی‌روش در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای بازی با عراق که مهمترین دیدار ما در مرحله گروهی است دارد،‌ گفت: این بازی برای ما مهمترین دیدار است و از امروز تمام تمرکز و فکر ما و حتی رؤیای ما متمرکز خواهد بود برای بازی با عراق. البته منتظر نتیجه دیدار امروز عراق و یمن هم خواهیم بود، نتیجه‌ای که استراتژی ما برای دیدار آینده را مشخص خواهد کرد. مطمئناً ما با تمام وجود تلاش خواهیم کرد افتخار و شخصیت برای تیم ملی به دست بیاوریم. ما امروز راجع به ایران و ویتنام صحبت می‌کنیم.

                               

ورزشی     تیم فوتبال ایران     کی روش            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :