موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/144868 :کد

فوتبال جهان

فوتبال جهان| فرگوسن بار دیگر به تمرینات منچستریونایتد رفت

  شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ — ۱۷:۲۰
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -فوتبال جهان| فرگوسن بار دیگر به تمرینات منچستریونایتد رفت

فوتبال جهان - سرمربی اسطوره‌ای پیشین شیاطین سرخ برای دومین بار از زمان اخراج ژوزه مورینیو به زمین تمرینی کارینگتون سر زد.

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از نشریه سان انگلیس، سرالکس فرگوسن که پس از برد 4 بر یک ماه گذشته منچستریونایتد به زمین تمرینی کارینگتون رفته بود، بار دیگر این کار را انجام داد و امروز (شنبه) به تمرینات تیم تحت هدایت اولگنار سولسشایر رفت تا به شاگردان او برای مصاف حساس فردا شب مقابل تاتنهام روحیه بدهد.

سرمربی نروژی موقت شیاطین سرخ از ماه گذشته که جانشین مورینیو شد، بارها با فرگوسن مشورت کرده و از او کمک گرفته است. او پیش از این از فرگوسن دعوت کرده بود که به زمین تمرینی کارینگتون برود که این اتفاق صورت گرفت. امروز فرگی 77 ساله بار دیگر به محل تمرینات تیم سابقش رفت و سولسشایر امیدوار است که سرمربی سابقش فردا شب نیز بازی مردان او را از نزدیک تماشا کند.

فرگوسن در حضور قبلی‌اش در زمین کارینگتون به بازیکنان منچستریونایتد روحیه داد و به آنها گفت که خواهند توانست این تیم را به دوران اوجش برگردانند.

سولسشایر در دوران بازیگری‌اش 11 ساله زیر نظر فرگوسن بازی کرد و اکنون با شیوه‌ای بسیار مشابه به اسطوره اسکاتلندی شیاطین سرخ را هدایت می‌کند.

                               

ورزشی     فوتبال جهان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :