موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بسته حمایتی

a/145082 :کد

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی :

واریز بسته‌های حمایتی تا پایان امروز ادامه دارد

  یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ — ۱۱:۴۸
تعداد بازدید : ۱۵۸   
 تحلیل ایران -واریز بسته‌های حمایتی تا پایان امروز ادامه دارد

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: واریز بسته‌های حمایتی برای بیمه شدگان تامین اجتماعی که کمتر از ۳ میلیون تومان دریافتی دارند تا پایان امروز ادامه دارد.

به گزارش تحلیل ایران، رحیم اردلان در جمع خبرنگاران درباره واریز بسته حمایتی به بیمه شدگان تامین اجتماعی که کمتراز 3 میلیون تومان دریافتی دارند، اظهار داشت: از روز گذشته واریز بسته حمایتی برای 6 میلیون و 150 هزار نفر از طریق 8 بانک انجام شده است و تا پایان امروز این واریزی‌ها ادامه دارد.

وی افزود: 1450 میلیارد تومان از سوی سازمان برنامه بودجه در مرحله نخست به سازمان تامین اجتماعی واریز شده است که این مبلغ به حساب بیمه شدگان واریز خواهد شد.

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: به دلیل بعضی از مشکلات بانکی هنوز به صورت کامل واریزی‌ها انجام نشده است ولی تا پایان امروز قطعا واریزی‌ها به اتمام خواهد رسید.

اردلان با اشاره به اینکه مبلغ واریزی‌ها به حساب بیمه شدگان از یک میلیون ریال تا 3 میلیون ریال خواهد بود،‌گفت: ما هیچ تکلیفی در خصوص افرادی که فاقد بیمه هستند نداریم و اعتباری در این خصوص به ما اختصاص داده نشده است.

وی گفت: ما بر اساس لیستی که از سوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها در اختیار ما قرار گرفته است پرداختی‌ها را انجام داده‌ایم.

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی  در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه مرحله دوم و سوم واریز بسته حمایتی کی انجام می‌شود، گفت:‌به محض اینکه اعتبارات تامین شود و به حساب تامین اجتماعی واریز شود مابقی بسته‌ها نیز به حساب بیمه شدگان واجد شرایط واریز خواهد شد.

اردلان در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه بیمه شدگان در صورت بروز مشکل با چه شماره‌ای تماس بگیرند، گفت: می‌توانند با تماس با شماره 1420 مشکلات خود را اعلام کنند البته حجم تماس‌های گرفته شده زیاد است که پرسنل این بخش را از شب گذشته افزایش داده‌ایم.

وی افزود: این بسته حمایتی به افرادی تعلق می‌گیرد که سرپرست خانوار باشند و یارانه از سوی دولت دریافت کنند و به هر خانواده یک بسته حمایتی پرداخت می‌شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :