موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اینترنت

a/145094 :کد

علم

بسته‌های اینترنت تلفن همراه ارزان می‌شود

  یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ — ۱۶:۰۸
تعداد بازدید : ۱۷۴   
 تحلیل ایران -بسته‌های اینترنت تلفن همراه ارزان می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر از پیگیری جدی کاهش بسته‌های اینترنت اپراتورها داد.

به گزارش تحلیل ایران ؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چندی است همزمان با افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی اپراتورهای ارتباطی حوزه همراه و بروز برخی گلایه‌ها از سمت مشترکان تلفن همراه، ضمن واکنش ضمنی به این اقدام از سوی اپراتورها، خبر از پیگیری امور این بخش تا ایجاد توازن بین تعرفه‌ها و خدمات ارائه شده به مشترکان داد.

آذری جهرمی امروز با بیان اینکه مردم از افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی شکایت دارند، در توییتی اعلام کرد: با آغاز مدیریت هزینه‌ها در اپراتورها، از هفته گذشته اصلاح قیمت‌ها آغاز شد.

وی افزود: فعلا با همان قیمت‌ها، 10 درصد حجم بیشتر اضافه شده است؛ کاهش هزینه‌ها در اپراتورها با جدیت پیگیری می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران ، ضمن این پیگیری‌ها و نگاه فرصت‌محور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به فضای مجازی، حدود یک هفته گذشته یکی از اپراتورهای تلفن همراه برای نخستین بار خبر از فعالسازی بسته‌های اینترنت هدیه برای اوقات صبح داد.

این بسته‌ها که با عنوان "صبحانت" شناخته می‌شود، قابل فعالسازی برای تمام مشترکان همراه اول در بازه زمانی یک ماهه است که عملا برای رفع نگرانی و دغدغه بخشی از کاربران اینترنت طراحی شده است.

با توجه به اینکه یکی از گلایه‌مندی‌ها و دغدغه‌های کاربران اینترنت طی چند سال اخیر، چرایی ارائه بسته‌های شبانه اینترنت با قیمت بسیار پایین یا رایگان بوده و هست، به نحویکه آنها معتقدند ارائه این بسته‌ها، کاربران را وادار به استفاده از این حجم رایگان یا کم‌هزینه در مدت شب می‌کند و این به خودی خود اخلال در چرخه خواب و بیداری را منجر می‌شود، ارائه این بسته‌ها می‌تواند برای این قشر مناسب باشد.

بسته‌های صبحانت، 10 درصد حجم کل بسته ماهانه متقاضیان را به صورت رایگان در بازه زمانی صبح به شکل رایگان در اختیارشان قرار می‌دهد و می‌توانند بدون نگرانی از رقابت بین کاربران در مصرف بسته‌ها شبانه، صبح‌ها با خیال راحت به استفاده از اینترنت بپردازند.

                               

اجتماعی     علم     تکنولوژی     اینترنت        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :